Як купити міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Цей предмет повинен поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Ви можете встановити в приміщенні двері, які мають ексклюзивні скла.
Інструкція
1
Гарна міжкімнатні двері виготовляється з натуральних, екологічно чистих матеріалів - натурального шпону або масиву дерева. Зверніть увагу на лак. Для покриття повинен використовуватися тільки дорогою, безпечний для здоров'я лак. Він в першу чергу забезпечує захист дверного покриття. Перевірити його якість можна навіть нігтем. Чи не поверхні не повинно залишатися слідів. Якщо ж використовувався дешевий лак, то ніготь увійде в деревину. Лак є одним з найдорожчих матеріалів. Саме тому багато виробників економлять саме на ньому. Поверхня двері повинна бути ідеально рівною і гладкою. Якщо є вади, то полірування поверхні виконана не вірно.
2
Двері повинні мати однорідний, чистий і глибокий колір. Плям і вкраплень бути не повинно. Врахуйте, структура дерева повинна ефектно проявлятися. Деякі виробники використовують метод тонування. Двері після такої процедури має бруднуватий вид. Тонування здатна приховати всі дефекти і погану обробку. Двері буде позбавлена краси натурального дерева.
3
Зверніть увагу на місця з'єднань багета, решіток і рами. Вони повинні бути щільно підігнані. Зазорів і нахлестов бути не повинно. Гарна двері має ідеальну геометрію. Відстані від одного кута до іншого по діагоналях повинні бути рівними. Якісна двері ніколи не матиме в своїй конструкції дешеве скло. Ідеї дизайнерів можуть бути втілені лише за умови використання дорогого скла. Для його кріплення повинні використовувати якісні силіконові герметики або ущільнювачі.
4
В даний час всі сучасні двері комплектуються L-лиштвою і L-коробкою, які легко регулюються при установці. Якщо відсутній L-лиштва, то можна судити економії виробника. Двері, що мають простий лиштва, сучасними назвати можна тільки умовно.