Як дотримуватися правил вигулу собак.

Купуючи в будинок собаку, ви повинні розуміти, що берете на себе велику відповідальність. Тепер вам доведеться шукати компроміс між бажанням забезпечити своєму улюбленцю хороше життя та інтересами оточуючих. Особливо це стосується питання вигулу собаки на міській території. Це проблема, особливо для власників собак тих порід, які вимагають особливої відповідальності і тих, які відносяться до великих.
Інструкція
1
Основним документом, що регламентує питання утримання собак і їх вигулу, є «Правила утримання собак і кішок у містах та інших населених пунктах РРФСР», які були прийняті ще в 1981 році і діють до сих пір. У багатьох великих містах органи місцевого самоврядування видають локальні нормативні акти на підставі російських законів, в яких встановлюють правила і норми утримання цих тварин. Вивчіть ці документи.
2
До головних вимогам, які регламентують вигул собак, відноситься повідець і намордник, які можна зняти тільки на спеціальній обгородженій майданчику, виділеної для того, щоб ваш вихованець міг досхочу побігати там зі своїми друзями і не налякати випадкових перехожих. Намордник можна не надягати тільки в тому випадку, якщо ваша собака відноситься до декоративних порід. Собак кімнатний-декоративних порід теж потрібно виводити гуляти на повідку або в спеціальній сумці.
3
Щоб не було питань і претензій ні до вас, ні до вашого вихованця з приводу забруднення під'їздів і територій дворів, вам буде необхідно носити з собою совок і пакет для того, щоб відразу ж прибирати за собакою. Ця вимога слід суворо виконувати, не тільки гуляючи з псом на вулиці або у дворі багатоквартирного житлового будинку, але і на території парку або лісового масиву, розташованого в межах міста.
4
Вам доведеться зайнятися вихованням свого вихованця, щоб бути впевненим у його безпеки та безпеки перехожих під час ваших прогулянок. Навчіть його суворому виконанню команд: «До мене», «Сидіти», «Поруч», «Не можна». Він повинен також навчитися ходити на короткому повідку і сидіти спокійно, чекаючи вас на прив'язі біля магазину.
5
Під час прогулянки, навіть якщо собака не спущена з повідця, а біжить на довгому, постійно контролюйте її пересування і беріть на короткий поводок, якщо поруч здалися сторонні люди, особливо діти. Пам'ятайте, що неадекватна поведінка дитини здатне спровокувати агресію навіть у вихованого і добродушного пса. Завжди краще запобігти пригода, ніж потім страждати від його наслідків.