Як встановити ванну самостійно.

Ванну краще всього розташовувати на відстані 50-60 мм від стіни. З точки зору зручності, більш практичними є прямобортние ванни. Перед установкою обов'язково огляньте покриття. Зверніть увагу на правильність нахилу дна.
Інструкція
1
Встановлювати ванну потрібно на рівний, горизонтальну підлогу. Опорою повинні служити ніжки або ж залізобетонні підставки. Після установки ванни на необхідне місце можете переходити до подсоединению сифона. Ви можете використовувати V-образну або плоску розбірну модель. Також часто можна зустріти сифон, які має вбудований в решітку переливу впуск води, який призначений для наповнення ванни. До сифона необхідно приєднати воронку з переливом і зливом води, а також трубу для відводу води. Сполучна труба може бути гнучкою або жорсткою.
2
Перед монтажем сифон необхідно розібрати. Першим ділом встановлюється зшивна воронка. Для цього вам ніжно вставити решітку воронки в зливний отвір. Під нього обов'язково підставте пластикове або металеве притискне кільце, яке має гумовий ущільнювач і кріпильний болт.
3
Далі сумістите болт з різьбою решітки воронки і затягніть його за допомогою ріжкового гайкового ключа. Слідкуйте за тим, щоб ущільнювальне кільце не змістилося. Після цього вам необхідно встановити трійник. Для цього підставте його до зовнішньої різьбі прижимного кільця воронки зливу і зафіксуйте гайкою. Врахуйте, бічний відвід трійника повинен бути зорієнтований у бік стіни. Він також повинен бути щільно притиснутий притискної гайкою.
4
Після цього прикладіть решітку переливу до отвору переливу. Надійно закріпіть її. Відвідну трубу розташовуйте строго вертикально. Рукав, який з'єднує трійник і трубу переливу, приміряйте і подгоните по довжині. Одну його сторону прикрутите до бічного відведення трійника за допомогою притискної гайки, а другу просто надягніть на трубу переливу.
5
Відвідну трубу сифона встановіть в розтруб. Попередньо повинна бути встановлено гумове кільце. Прикрутите сифон до трійника. Наберіть трохи води в ванну і перевірте герметичність всіх з'єднань.