Як зробити на дачі мангал.

Велике задоволення доставляє приготування печеня на саморобній гриль-жаровні. Ви можете самостійно зробити мангал на дачі. Для цієї мети вам знадобиться якісний інструмент і матеріали.
Інструкція
1
В якості основної деталі мангал а ви можете використовувати вставку з чистої нержавіючої сталі. Вона поєднує в собі декілька достоїнств. Даний матеріал не буде іржавіти з часом. До того ж, він добре піддається чищенню. Жир не потраплятиме на розпечене вугілля. По канавках такий вставки стікатиме смачний м'ясний сік, який утворюється при смаженні. Висоту решітки ви можете самостійно регулювати.
2
Для початку підготуйте майданчик і отлейте бетонний фундамент. На ньому вже можна буде споруджувати з цегли П-подібну кладку. Відстань між бічними стінками має бути близько 50 см. У проміжку на висоті 60 см зробіть топкові полки. Для їх виготовлення найкраще підходять тротуарні плити розміром 50х50 см. Обпиратися їх потрібно на вставлені в стіни відрізки смугової сталі або ж виступаючі із стін частини цегли.
3
Далі візьміть гриль-вставку з нержавіючої сталі і прикрутіть її до верхньої плиті. Якщо необхідно, то ви можете до базового варіанту додати ще одну нішу. В результаті вийде гриль-жаровня у вигляді літери «Е». На такому грилі є місце для двох жарильних вставок. Їх можна буде розташовувати поруч. По всьому периметру мангал а зробіть додаткові полички. Потрібні вони для зручності, так що для їх виготовлення ви можете використовувати практично будь-який матеріал.
4
Праворуч і ліворуч додаткові ряди цеглин повинні бути викладені ложком. В стіні обов'язково передбачте виступи. Саме на них будуть укладатися поличні дошки. З тильного боку необхідно встановити досить велику за розмірами відкидну дошку. На неї ви зможете поставити багато різних кухонних предметів. Тому цілком можна обійтися і без столу. Навіть для барильця з пивом знайдеться місце. Кріпити цю дошку найкраще на петлі, які використовуються для відкидних дверей. Поверхня дерев'яних деталей покрийте лаком.