Як відмити вапно.

Ремонт - справа клопітка, не завжди приємне, але необхідне. Той, хто самостійно займається ремонтом свого житла, знає, що кожен етап робіт вимагає певної підготовки. Одним з таких етапів є видалення вапна з поверхонь приміщення.
Вам знадобиться
  • - плоский шпатель
  • - металева щітка
  • - поролоновий валик або пульверизатор з водою
  • - дрантя
  • - ємність з гарячою водою для зняття особливо складної известки.
Інструкція
1
Для того щоб видалити стару известку зі стіни або стелі, потрібно підготуватися самому і приготувати необхідні інструменти. Спочатку потрібно захистити себе. Для цього знайдіть захисні окуляри, шапку або косинку, респіратор і гумові рукавиці.
2
Захистіть всі предмети в кімнаті, укривши їх поліетиленовою плівкою, в іншому випадку крім видалення вапна доведеться також чистити люстри, шафи, підлогу.
3
Робота з видалення старої вапна дуже пильна, тому віднесіть всю побутову техніку в іншу кімнату, зніміть завіски з вікон, скла заклейте або газетами, або плівкою.
4
Не забудьте про вентиляцію, забезпечивши приплив свіжого повітря в ремонтується приміщення.
5
Візьміть валик, злегка змочіть поролон водою і легкими рухами нанесіть воду на вапнувати стіну. Дайте воді вбратися і підсохнути. Повторіть змочування. Складні місця змочуйте за допомогою пульверизатора. Не допускайте перезволоження і стікання води на підлогу - це лише додасть проблем з прибиранням. Известка почне відставати.
6
Візьміть шпатель і, тримаючи його під гострим кутом до стіни, почніть зчищати вапном. Не забувайте про кути, місцях стиків плит та інших складних місцях. Счистив основний шар вапна, очистіть залишки. Для цього скористайтеся металевою щіткою (або болгаркою зі спеціальною насадкою).
7
Використовуйте змочування гарячою водою з подальшим просиханні, якщо вапном не видаляються. Залишки вапна зітріть з поверхні вологою ганчіркою, дайте просохнути, виявлені пошкодження заштукатурьте, після чого нанесіть ґрунтовку і дайте висохнути.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - вапно, якої і є побілка, є агресивним середовищем, тому при попаданні частинок вапна на шкіру або в очі, слід промити їх великою кількістю води.