Як перенести файли з комп'ютера на телефон.

Мобільні телефони наділені великою кількістю функцій. З їх допомогою можна переглядати фотографії, слухати музику і відвідувати інтернет-ресурси. Природно, для роботи з файлами за допомогою мобільного телефону їх необхідно завантажити в цей пристрій.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель
  • - адаптер BlueTooth
Інструкція
1
Для синхронізації стільникового телефону з комп'ютером використовуються різні програми. Зазвичай їх розробниками є фірми, які створили певні моделі телефонів. Такі програми зручні в тому випадку, якщо вам потрібно швидко налаштувати телефон, скопіювати інформацію з SIM-карти або встановити програми. Для передачі більшості файлів краще використовувати USB-кабель або BlueTooth-адаптер.
2
Виконайте підключення мобільного телефону до комп'ютера або ноутбука за допомогою спеціального кабелю. В даному випадку краще використовувати оригінальний кабель, що постачається в комплекті з вашим телефоном або його аналог. У тому випадку, якщо у вашому телефоні встановлена flash-карта, через деякий час відбудеться автоматичне визначення нового пристрою зберігання інформації. Відкрийте його вміст за допомогою доступного файлового менеджера.
3
Скопіюйте потрібні файли в обрану папку на flash-карті телефону. Після цього закрийте вікно файлового менеджера і виконайте безпечне вилучення пристрою. Якщо для активації режиму flash-карти необхідно було натиснути кнопку на телефоні, то вимкніть цей режим на пристрої, а лише потім витягніть кабель з USB-порту.
4
При використанні адаптера мережі BlueTooth необхідно використовувати стандартну програму, що встановлюється разом з драйверами для цього пристрою. Активуйте доступність телефону по бездротовому каналу і клацніть правою кнопкою миші по потрібному файлу. Виберіть пункт «Відправити» і в розгорнулося вікні вкажіть призначення «Пристрій BlueTooth».
5
Після завершення процедури пошуку доступних пристроїв виберіть ваш телефон і натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть прийом даних, натиснувши потрібну кнопку телефону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TFHywWA5164
Корисна порада
Деякі телефони не приймають по каналу BlueTooth деякі типи файлів, наприклад, txt. У такому випадку рекомендують запаковувати їх у zip-архіви.