Як нанести акрил на нігті.

Гарними і довгими нігтями від природи, на жаль, наділені небагато жінок. Однак у сучасних умовах цю проблему можна легко вирішити, достатньо звернутися до майстра манікюру, який наблизить нігті до ідеалу за допомогою технології нарощування.
Інструкція
1
Найбільш популярним матеріалом для нарощування нігтів є акрил. Він являє собою порошок, який змішується зі спеціальною рідиною і стає в'язким і густим. Така суміш на повітрі застигає дуже швидко, тому головне при нарощуванні нігтів - наносити акрил впевненими і чіткими рухами. Зробити красиві й рівні нігті під силу тільки досвідченому майстрові, тому, перш ніж ви досягнете бажаного результату, доведеться потренуватися.
2
До того як ви приступите до нанесення матеріалу, ретельно продезінфікуйте свої руки і руки клієнта. Зніміть верхній шар нігтя, використовуючи крупнозернисту пилку. При цьому руху пилки повинні співпадати з лінією росту нігтя. Потім відсуньте кутикулу і обробіть нігтьову пластину антисептичним розчином.
3
Нанесіть на нігті праймер - спеціальний густий гель, який служить для підготовки поверхні до нанесення акрил а. Поки він сохне, підберіть форми. Вони повинні розташовуватися під куточками нігтя, в іншому випадку штучний ніготь швидко трісне або зламається. Всередину форми покладіть 1-2 кульки акрил а залежно від того, якої довжини нігті замовив клієнт. Потім прикладіть форму до нігтьової пластини так, щоб між натуральним нігтем і формою не потрапив повітря. Рівномірно розподіліть акрил, видавлюючи надлишки від кутикули до вільного краю. Почекайте трохи - нехай матеріал затвердіє. Потім акуратно зніміть форму і приступайте до вирівнювання нігтя.
4
Акрилові нігті є дуже міцними і еластичними. Вони не тільки послужать прикрасою вашої зовнішності, але і захистять натуральні нігті від шкідливих факторів навколишнього середовища. На відміну від гелевих нігтів, акрил ові легко розчиняються спеціальною рідиною, тому зі зняттям не буде проблем. Єдиним недоліком акрил ових нігтів є різкий запах, правда, з часом він зникає.
Зверніть увагу
Традиційне використання в нейл-індустрії такого матеріалу, як акрил, полягає в нарощуванні і подовженні нігтьової пластини. Але перш, ніж він став широко відомий і популярний, пройшло не одне десятиліття. Акрил для нігтів, купити який можна в даний час.
Корисна порада
Існує кілька видів нарощування нігтів - гелем, акрилом, на типсах і формах - і у кожного свої прихильники, які вибирають різні переваги цих матеріалів. Акрил для нарощування нігтів, точніше, акрилова пудра в поєднанні зі спеціальним реагентом - ліквід - простий у зверненні матеріал, за допомогою якого можна отримати чудовий результат.