Як зміцнити руки.

Руки виконують величезний перелік робіт протягом дня. В'ялі м'язи не дають великої сили рукам, і виключають можливість виконання важкої праці. Сильні руки потрібні не тільки чоловікам, але і жінкам, адже саме на них випадає частка носіння важких сумок. Зміцнити верхні кінцівки можна в короткі терміни шляхом систематичного виконання вправ на м'язи рук. Тренуватися рекомендується не менше 4 разів на тиждень.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу, ноги витягніть, долоні розташуйте близько стегон. На вдиху зігніть ноги в колінах, повністю підніміть тулуб наверх, голову закиньте тому. Упор на долоні і ступні. Задерей в позі на 3 - 4 хвилини, дихайте рівномірно і спокійно. На видиху поверніться у вихідне положення.
2
Сядьте на підлогу, ноги прямі, обіпріться на руки. На вдиху підніміть стегна нагору, витягніть тіло в пряму лінію. Ви будете нагадувати планку. Тримайте це положення протягом 3 - 5 хвилин. З видихом поверніться у вихідне положення.
3
Сядьте на ліве стегно, лівою рукою упріться в підлогу. На вдиху підніміть все тіло наверх, спираючись тільки на ступні і ліву руку. Тримайте позу протягом 1 хвилини. З видихом поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу на праву руку.
4
Робіть віджимання. Якщо руки дуже слабкі, то почніть їх тренувати, спираючись на стіну. Потім переходьте на підлогу, робіть віджимання з упором на коліна. Наступний етап - опора тільки на стопи і руки. Часто чоловіки віджимаються, поміщаючи ноги на височини: дивані або лавці.
5
Підійдіть до стіни. Встаньте на коліна, зафіксуйте долоні трохи далі від стіни, поставте голову близько опори. Підніміть ноги вгору, спираючись на руки і голову. Стійте так 1 - 3 хвилини, поступово доводячи вправу до 5 хвилин.
6
Придбайте боксерські рукавички і грушу або займайтеся боксування в фітнес клубі. Бокс зміцнює м'язи рук, робить їх рельєфними і сильними.