Як прикрасити квартиру картинками на

Для створення новорічного настрою необхідно прикрасити квартиру. Можна зробити це за допомогою традиційних гірлянд і мішури, а можна розмістити на стінах картинки з новорічними персонажами.
Вам знадобиться
  • - рамки для фотографій;
  • - старі листівки або дитячі малюнки;
  • - серветки;
  • - ножиці;
  • - однотонна світла тканина;
  • - ватин або синтепон;
  • - кольорові нитки;
  • - двосторонній скотч або цвяхи з молотком.
Інструкція
1
Роздрукуйте безліч картинок з новорічними сценами. Або знайдіть старі поштові листівки. Також для прикраси квартири ви можете використовувати дитячі малюнки.
2
Придбайте недорогі дерев'яні рамочки для фотографій, наприклад, в магазинах «ІКЕА». Виберіть ті, що без скла, такі вироби (ця властивість важливо, якщо ви не хочете вбивати в стіни десятки цвяхів) і легше, і дешевше.
3
Прикрасьте дерев'яні рамки. Виріжте з фольги невеликі сніжинки. Пофарбуйте дерево синьою або блакитною фарбою, використовуйте акрилові фарби по дереву, вони не залишать слідів на стінах і руках, або лаки для нігтів відповідних кольорів. Коли фарба висохне, приклейте на рамки сніжинки, їх кінці загніть на ребра дерев'яного виробу. Вставте картинки в рамочки.
4
Зробіть м'яких снеговичков. Для цього виріжте з тканини по два кружечка для нижнього і верхнього сніжної грудки, з яких складається цей персонаж. Також зробіть викрійки з ватину (або синтепону) по одній для голови і тулуба, ці деталі повинні бути трохи більше. Помістіть ватіновий гурток між двома тканинними, обшийте по колу петельним швом, щоб внутрішній шар «визирав». На меншому сніжному комі вишийте очі і ніс-морквину. Пришийте один гурток на інший. При бажанні ви можете пов'язати сніговичків шапочки та шарфики.
5
Виріжте сніжинки з серветок. Прикріпіть їх до стіни, розправте промінчики. Якщо матеріал покриття стін дозволяє, використовуйте крихітні шматочки двостороннього скотчу або олівцем клей.
6
Прикріпіть рамки по поверхні стін на різній висоті і під різним кутом прямо поверх сніжинок, але так, щоб більшу частину кожної було видно. Використовуйте двосторонній скотч або звичайні цвяхи.