Як зберігати дитячу суміш.

Наготовлюючи дитяче харчування з сухої дитячої суміші треба пам'ятати про те, що при кімнатній температурі за нетривалий час в готової суміші розмножуються бактерії, і дотримуватися нехитрих правил, щоб уникнути такої ситуації.
Вам знадобиться
  • - пляшечки з кришками-ковпачками;
  • - термос-контейнер;
  • - сумка-холодильник;
  • - термос;
  • - пристрій для підігріву пляшечки.
Інструкція
1
Поставте свежеприготовленную дитячу суміш в холодильник. Можна відразу розлити її по пляшечка або зберігати в мірній склянці, розливаючи в пляшки і підігріваючи у міру потреби.
2
Простерилизуйте пляшечки в киплячій воді протягом 25 хвилин перед першим використанням, потім поставте на стіл і накрийте чистою марлею.
3
Поставте пляшечку з залишилася після годування суміш ю в холодильник. Перед годуванням дістаньте її і підігрійте вміст в спеціальному пристрої. Якщо суміш залишилася в пляшечці і після другого годування, її краще не використовувати або, якщо залишилося багато, прокип'ятити залишок і взяти іншу, стерильну пляшечку.
4
Закривайте ємності з приготовленою суміш ю кришками і зберігайте в холодильнику в закритому вигляді. Зберігайте суху суміш в сухому приміщенні, в захищеному від прямих сонячних променів місці, щільно закривши кришкою банку.
5
Візьміть в дорогу термос з окропом, кілька стерильних пляшечок, суху суміш . Це дозволить в будь-який час приготувати харчування, не побоюючись за його чистоту. Можна взяти в дорогу пляшечки з готовою суміш ю, помістивши їх в сумку-холодильник або термос-контейнер. В цьому випадку зручно мати з собою електричний пристрій для підігріву пляшечок і мати доступ до електроживлення.
6
Прокип'ятіть суміш , яка залишалася при кімнатній температурі протягом 2-3 годин після годування, наповніть нею стерильну пляшечку, в такому вигляді її можна давати дитині.
7
Підігрійте суміш з холодильника в спеціальному пристрої, електроприладі для підігріву пляшечок або поставте пляшечку в ємність з гарячою водою на кілька хвилин.
8
Зберігайте готову суміш в холодильнику не більше доби. Пляшечки з сосками, що стоять в холодильнику, накривайте пластмасовими ковпачками або стерильною марлевою серветкою. Перед використанням ошпарьте соску окропом.