Як робити мультики з пластиліну. Як зробити ь їжу з пластиліну для ляльки.

Пластилінові мультики неймовірно притягують глядачів. На очах різнокольоровий грудку пластиліну перевтілюється в предмети, створені фантазією автора. Це захоплююче видовище викликає непереборне бажання самостійно зробити цей фокус.
Вам знадобиться
  • - різнокольоровий пластилін;
  • - штатив;
  • - скло;
  • - стіл;
  • - 2-3 настільні лампи ;
  • - комп'ютер;
  • - мікрофон;
  • - програми Premier і Final Cut Pro.
Інструкція
1
Придумайте сценарій, будь-який, навіть саморобний, пластиліновий фільм повинен мати сюжет. Щоб героям було, де розгулятися, дайте волю фантазії.
2
Підберіть такий пластилін, який не буде прилипати до рук. Змішуйте кольору, бажано, щоб палітра була різноманітною. Адже створювати пластиліновий мультик - значить створювати світ. Візьміть побільше пластиліну, щоб в процесі роботи не довелося відволікатися і знову йти в магазин.
3
Зробіть мультстанок. Це зробить процес роботи більш зручним. Для цього на звичайному столі встановіть штатив, закріпіть на ньому фотоапарат і направте об'єктив вниз.
4
Встановіть над поверхнею столу скло, по ньому буде рухатися пластилін. Міняйте фони декорацій під склом. З лівого і правого боку поставте лампи. Це найпростіший мультстанок.
5
Візьміть простий комок пластиліну, трансформуйте його, у що побажаєте. Приміром, зніміть, як вилуплюється з кокона метелик. Зробіть з різнобарвного пластиліну метелика з розкритими крилами, зніміть її на камеру.
6
Складіть крила метелика, зніміть ці дії покадрово. Мнеться поступово пластилін в грудку, прокрутите матеріал назад, і побачите, як з'являється з кокона метелик. Саме ці перетворення заворожують в пластиліновому мультфільмі.
7
Зліпити з пластиліну ляльки, вставивши всередину каркас із дроту, на зразок людського скелета. Це дозволить лялькам стоять на ногах, сидіти, ходити, рухати головою. Майте на увазі, що мульстанок може тут вже і не підійти. Змонтуйте об'ємні декорації. Але можна зліпити і плоску ляльку. Покладіть її на скло мульстанка і зробіть зйомку підвішеною вгорі камерою.
8
Завершіть підготовку матеріалу, збережіть його в комп'ютері і змонтуйте в програмі Premier або FInal Cut Pro. Зробіть звукове оформлення: шуми або музику, запишіть свій голос, як голос за кадром або озвучте персонажа. Експериментуйте.