Як включити dhcp на роутері.

Роутер - мережевий пристрій, який дозволяє підключити до мережі декілька комп'ютерів і організувати загальний доступ до інтернету. По суті, це віртуальний сервер, що призначає IP-адресу кожному з комп'ютерів. А для зовнішніх програм і сайтів виглядає так, ніби один і той же користувач відкриває кілька різних сторінок. DHCP в роутере - це спеціальний протокол (правило), який регулює підключення.
Інструкція
1
Запустіть будь-який браузер. В адресному рядку введіть такі символи: 192.168.0.1 - це стандартний адресу для мережевого пристрою. При цьому мережевий кабель повинен бути підключений в мережеву карту вашого комп'ютера з одного боку і в роутер з іншого боку. Якщо підключення активно, тобто комп'ютер «бачить» роутер, в вікні браузера з'явиться запит пароля та імені користувача. Зазвичай це admin в обох полях. Коли введете, натисніть кнопку ОК. На екрані з'явиться основна сторінка налаштувань роутера.
2
Якщо стандартний пароль на приймається і ви бачите повідомлення про це, спробуйте пошукати пароль і логін в документації до роутера. Інший варіант: знайдіть на задній панелі мережевого пристрою маленький отвір з написом Reset і натисніть кнопку, яка всередині, довгим тонким предметом. Це скине всі налаштування на заводські і можна буде використовувати стандартний пароль.
3
Знайдіть посилання на розділ LAN або Network Settings. У різних виробників назва може відрізнятися, але обов'язково згадується один з варіантів мережі. Виберіть розділ покажчиком миші і знайдіть підменю, через яке можна включити DHCP на роутере . Це може бути DHCP service або DHCP settings.
4
Поставте галочку напроти пункту Enable DHCP server. Трохи нижче ви побачите два поля, в які потрібно ввести допустимі для вашої мережі IP-адреси, наприклад 192.168.0.1 - 192.168.0.3. Це корисно для того, щоб обмежити кількість користувачів інтернет-ресурсів. У бездротовому роутере можна вказати тільки дві адреси, наприклад, для вашого ноутбука та мобільного телефону. Це буде найпростішою захистом з'єднання.
5
Знайдіть поле, позначене як Default Gateway або Gateway Adress. Вкажіть адресу для шлюзу мережі, тобто той ip-адреса, яка буде «воротами» в інтернет для всіх ваших комп'ютерів. Зазвичай він збігається з адресою роутера, тобто 192.168.0.1.
6
Натисніть кнопку Save в нижній частині сторінки, а потім натисніть сусідню кнопку Save/Reboot. Це перезагрузит роутер і зміни вступлять в дію.