Як робити хімічну завивку вій.

На жаль, далеко не всі жінки можуть похвалитися довгими і густими віями. Одним із способів виправити цей недолік є хімічна завивка. Незважаючи на те, що у продажу є набори для проведення процедури в домашніх умовах, довіряти її рекомендується тільки професіоналам. При невмілому використанні хімічних препаратів можливе пошкодження слизової оболонки очей і поява алергічних реакцій.
Вам знадобиться
 • - засіб для зняття макіяжу з очей;
 • - тонік для області навколо очей;
 • - ватяні диски;
 • - паперова серветка;
 • - бігуді для вій;
 • - спеціальний клей;
 • - дерев'яна паличка;
 • - моделюючий крем;
 • - вазелін;
 • - нейтралізатор;
 • - дистильована вода
Інструкція
1
Нанесіть спеціальне молочко для зняття макіяжу на ватний диск. Обережно очистіть шкіру повік. Видаліть залишки кошти, використовуючи тонік, що не містить олії. Ретельно промокніть шкіру м'якою паперовою серветкою.
2
Виберіть відповідні бігуді - їх розмір залежить від довжини вій. Акуратно дістаньте бігуді з пакета, намагаючись якомога менше торкатися пальцями їх поверхні. Трохи зігніть, надавши їм U-подібну форму.
3
Нанесіть клей на повіку по лінії росту вій і дайте йому підсохнути протягом 30 секунд.
4
Покладіть бігуді на верхню повіку, розташувавши їх біля основи вій. Переконайтеся в тому, що вони добре прилягають. Нанесіть клей і залиште на 30 секунд.
5
Візьміть дерев'яну паличку і акуратно закрутіть кожну вію на бігуді, починаючи від її кореня. Переконайтеся в тому, що всі вії щільно закріплені на валику і не склеєні між собою.
6
Візьміть ватний диск і злегка зволожите його. Рясно змастіть вазеліном вії нижньої повіки і покладіть на них складений удвічі ватний диск. Це охоронить очі від впливу моделює крему.
7
Злегка підніміть верхню повіку і переконайтеся в тому, що нижні вії не приклеїлися.
8
Нанесіть моделюючий крем на бігуді за допомогою ватної палички. Якщо для завивки довгих вій використовуються дуже тонкі бігуді, то наносити склад слід тільки на корені. Залиште крем на 12-15 хвилин. Якщо вії були нещодавно пофарбовані, то час дії моделює складу має бути зменшена.
9
Приберіть залишки моделює крему за допомогою сухої ватної палички. Акуратно нанесіть нейтралізатор і залиште на 10 хвилин.
10
Намочіть чисту ватяну паличку в дистильованої води і зніміть залишки нейтралізатора. Для того щоб зняти бігуді, злегка підштовхуйте їх вниз.
11
Видаліть залишки коштів і клею за допомогою зволоженого ватного диска. Така завивка протримається 4-8 тижнів.
Зверніть увагу
Якщо під час хімічної завивки з'явилося почервоніння або відчуття печіння - процедуру слід негайно перервати і ретельно видалити залишки состава.Хіміческую завивку вій рекомендується робити не частіше, ніж 2 рази на рік.
Корисна порада
Перед тим як використовувати склади для хімічної завивки вій необхідно їх протестувати. Нанесіть трохи засобу на шкіру за вухом і залиште на добу. У разі появи алергічних реакцій користуватися даним складом не слід.
Розкішними загнутими віями природа нагородила небагатьох, і в прагненні до досконалості жінки завивають свої вії різними способами: за допомогою туші, щипців, термічної і хімічної обробки. Але чи так безпечні ці процедури?
Туш є найпоширенішим способом завивки вій. Косметичної промисловістю випускається спеціальна туш з підкручують ефектом. До її складу входять смоли і кератин, який, висихаючи, злегка стягує вії. Завдяки чому вони згинаються. На жаль, навіть якісна туш (наприклад, з вітамінними добавками) не дуже корисна. Вона часто знебарвлює і послаблює вії, а при тривалому використанні на пензлику накопичується велика кількість мікробів. Тому необхідно стежити за терміном придатності туші, вчасно її міняти, а з вій видаляти тільки за допомогою спеціальних засобів: крему або косметичного молочка. Ефективність завивки вій за допомогою щипців багато в чому залежить від їх якості. Цей спосіб вважається щадним. Хоча при щоденних завивках вії травмуються. З часом вони стоншуються і стають ламкими. Дуже популярна зараз хімічна завивка вій. Процедура триває всього хвилин 40. За цей час вії накручуються на валик і двічі обробляються спец.составамі (для створення завитка і фіксації). Хімічна завивка тримається до 3-х місяців. Але є й у неї явні недоліки. Вії після хімічної завивки освітлюються, і їх доводиться додатково фарбувати. Є ризик потрапляння хімікатів в очі, тому не можна робити хімічну завивку самостійно, в домашніх умовах, а слід звертатися до фахівців. Крім цього, після такої процедури необхідно провести курс з відновлення вій. Адже вони піддалися агресивному хімічному впливу. Фахівці рекомендують після хімічних завивок вій накладати на них масляні маски (обліпиховий і касторові). Підійдуть також вазелін і вітамін А в краплях. Вони сприяють зміцненню коренів вій і запобігають їх випадання.