Як змінити апаратне прискорення. апаратне прискорення xp.

Апаратне прискорення дає можливість виконувати дії на комп'ютері з великим комфортом або швидкістю. Це стосується, коли мова йде про звукової карти або відеокарти. Іноді для усунення проблем в іграх потрібно змінити цю функцію - відключити її або задіяти в повному обсязі.
Інструкція
1
Натисніть лівою кнопкою миші меню «Пуск». Виберіть підменю «Виконати», введіть dxdiag і натисніть ОК. Це запустить вбудоване засіб діагностики Windows, за допомогою нього можна буде з'ясувати подробиці про прискорення систем комп'ютера. Також для виклику утиліти можна натиснути клавіші Windows і R, а потім набрати dxdiag.
2
Для Windows XP. Клацніть по закладці «Екран» або «Дисплей». У нижній половині вікна ви побачите написи: «Прискорення DirectDraw», «Прискорення Direct3D», і «Прискорення AGP». Навпаки буде вказано поточний статус, тобто, увімкнене апаратне прискорення . Поруч зі статусом знаходиться кнопка «Відключити» або «Включити». Натисніть на неї, якщо хочете змінити апаратне прискорення цієї служби. Натисніть на кнопку «Перевірка», якщо хочете провести діагностику роботи комп'ютера.
3
Оберіть закладку «Звук». У нижній частині вікна ви побачите повзунок з підписом «Рівень апаратного прискорення». Натисніть його, щоб внести зміни, та натисніть кнопку «Перевірка DirectSound». Це можливо тільки в старих операційних системах, наприклад, Windows 2000 і Windows XP. У Windows 7 принципово інший механізм роботи зі звуком, тому немає можливості змінити цей параметр. Натисніть кнопку «Вихід» після редагування.
4
Клацніть правою кнопкою по робочому столу і виберіть пункт «Властивості», якщо користуєтеся Windows XP. Натисніть на закладку «Параметри», кнопку «Додатково». У Windows 7 або Vista також правою кнопкою на робочому столі викличте меню і клацніть пункт «Дозвіл екрану» і посилання «Додаткові параметри». У будь-якому випадку відкриється меню властивостей. У ньому виділіть закладку «Діагностика». Ви побачите повзунок, пересуваючи який можна змінити апаратне прискорення . У Windows 7 для цього спочатку натисніть кнопку «Змінити». Не забудьте зберегти зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати».
5
Перезавантажте комп'ютер, щоб задіяти апаратне прискорення . Оновлення драйвер відеокарти, звукової карти і бібліотеки DirectX вашого комп'ютера. Це дозволить повною мірою використовувати можливості ПК.