Як записати на диск фото з музикою.

Незважаючи на широкий розвиток різних USB-накопичувачів, багато хто воліє використовувати DVD-диски для зберігання певної інформації. Плюс в тому, що до фотографій та музичних файлів, що зберігаються на дисках, можна отримати доступ навіть без допомоги комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Програма Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Для створення диска з різною інформацією краще використовувати програму Nero Burning Rom. Виберіть підходящу для вас версію цієї утиліти. Обов'язково уточніть її сумісність з тією операційною системою, яка встановлена на вашому комп'ютері. Виконайте інсталяцію програми і перезавантажте комп'ютер, щоб завершити цей процес.
2
Запустіть програму Nero. Якщо ви використовуєте Nero Express, то в меню швидкого запуску виберіть пункт «DVD з даними» або «CD з даними». Після відкриття нового меню натисніть кнопку «Додати». Виділіть файли, які необхідно записати на диск. Якщо в одній папці знаходяться декілька файлів, то утримуйте клавішу Ctrl і клацніть по ним лівою кнопкою миші. Після вибору потрібних файлів в даному каталозі натисніть кнопку «Додати».
3
Повторюйте даний цикл доти, поки всі необхідні файли не відоб в меню програми Nero. Натисніть кнопку «Далі». Вставте в дисковод чистий DVD (CD). В графі «Поточний рекордер» виберіть потрібний DVD-привід. Впишіть в графу «Ім'я диска» назву вашого DVD.
4
Встановіть прапорці поруч з пунктами «Перевірити записані дані» і «Дозволити додавання файлів». Якщо ви плануєте запускати цей диск з використанням DVD-плеєрів, то останній пункт краще не активувати.
5
Натисніть кнопку «Запис» і почекайте, поки програма виконає необхідні операції. Після завершення роботи утиліти Nero лоток DVD-приводу автоматично відкриється. Знову закрийте його і перевірте записані файли. Найкраще навмання відкрити кілька файлів.
Корисна порада
Як альтернатива програмі Nero можна використовувати безкоштовні аналоги, наприклад BurnAware Professional.