Як відправити гроші через пошту.

Поштовий переказ є найстарішим і відомим методом пересилання грошових коштів. Пошта Росії пропонує різні варіанти для здійснення подібних перекладів («КіберДеньгі», Western Union).
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - реквізити одержувача грошових коштів;
  • - гроші.
Інструкція
1
Ознайомтесь з діючими тарифами і можливими способами перерахування грошових коштів на офіційному сайті або в найближчому підрозділі Пошти Росії. Підберіть для себе найбільш підходящий спосіб.
2
Уточніть у одержувача грошових коштів його докладні дані. Наприклад, для фізичних осіб необхідно ПІБ та точну адресу з індексом. При цьому допускається відправлення переказу на абонентський ящик і до запитання. А ось для успішного перерахування коштів юридичній особі вам необхідно дізнатися: точна назва підприємства, його банківські реквізити (кореспондентський рахунок, ІПН, найменування і БИК його банку, розрахунковий рахунок), фактична адреса.
3
Сходіть до найближчого відділення пошти. Візьміть з собою паспорт або інший, що засвідчує особу документ і гроші . На пошті візьміть бланк для електронного перекладу форми 112еф.
4
Заповніть лицьову сторону бланка відповідно до зразка. Пишіть чітко, розбірливо, а також без помарок. Оборотну сторону заповнювати не потрібно, вона призначена для одержувача.
5
Пропишіть суму переказу цифрами - у верхньому рядку, а нижче її розшифруйте (вкажіть повністю). Потім повністю заповніть ПІБ одержувача (або найменування фірми). Обов'язково вкажіть потового індекс. Можете його дізнатися за допомогою сайту Пошти Росії або у співробітників поштового відділення.
6
Впишіть свої дані: домашня адреса, ПІБ, паспортні дані. Без цих відомостей буде неможливо призвести перерахування грошових коштів. Відзначте призначення переказу. Наприклад: «На особисті потреби» або «На погашення кредиту». Далі поставте свій підпис і розшифровку.
7
Можете додати до даного переводу письмове повідомлення, яке повинно бути довжиною не більше 70 знаків. Також можете замовити доставку цього перекладу прямо на будинок одержувачу. При цьому, якщо ви бажаєте відправити переказ із спеціальним повідомленням про його вручення, необхідно заповніть бланк повідомлення.