Як створити базу в SQL Server 2008.

Процедура створення бази даних в середовищі SQL Server Management Studio меті визначення імені створюваної бази, файлів, що входять в неї, і власника, який володіє правами Create Database, Alter Any Database і Create Any Database.
Інструкція
1
Виконайте підключення до існуючої копії складової SQL Server Database Engine в меню оглядача об'єктів і розкрийте групу обраного примірника.
2
Викличте контекстне меню компонента «Бази даних» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити базу даних».
3
Введіть бажане значення імені створюваної бази в рядку «Нова база даних» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK при готовності використовувати параметри, задані за замовчуванням або внесіть необхідні зміни.
4
Використовуйте лівої клік миші на поле (...) для можливості редагування імені власника створюваної бази даних SQL Server 2008 і введіть бажане значення або виберіть потрібну комірку в таблиці «Файли бази даних» та вкажіть необхідні значення для редагування параметрів первинних даних, заданих за замовчуванням, і відомостей, що зберігаються в журналах транзакцій.
5
Перейдіть на сторінку "Параметри" і виберіть бажану модель відновлення для зміни попередньо встановлених значень або виконайте необхідну конфігурацію параметрів для зміни вибраних значень.
6
Скористайтеся сторінкою «Групи файлів» для використання опції додавання нових файлових груп. Для цього виконайте натиснення кнопки «Додати» і вкажіть бажані параметри обраної групи.
7
Перейдіть на сторінку "Розширені властивості» для виконання операції додавання необхідних властивостей і введіть значення імені бажаного властивості в стовпці «Ім'я».
8
Введіть значення опису створюваної бази даних в стовпці «Значення» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
9
Пам'ятайте, що в єдиному екземплярі SQL Server може бути створено до 32 767 баз даних, кожна з яких обов'язково повинна містити первинний файл даних і хоча б один журнал транзакцій.
Інтернет-сервер даних призначений для зберігання впорядкованої інформації. Він може бути використаний для зберігання самих різних даних про веб-сторінках, спрощення пошуку і збору відомостей про відвідувачів. Налаштування сервера даних може бути досить складною, але розуміння основ даної операції допоможе успішно виконати її.
Інструкція
1
Зберіть всі дані, які ви хочете зберегти, зазначивши, яким чином записи будуть пов'язані між собою. Наприклад, базу даних користувачів можна занести в таблицю, де в кожному осередку буде окрема інформація по іменам, адресами і т.д. Крім того, часто одна адреса може застосовуватися одразу для кількох людей, відрізняючись лише деякими деталями. У такому випадку говорять про створення та настройку «схем баз даних».
2
Визначте, як буде використовуватися сервер даних. Яка кількість людей буде підключатися до нього протягом дня? Яке максимальне число з'єднань ви очікуєте протягом однієї хвилини? Ці відповіді визначатимуть необхідні параметри обладнання, програмного забезпечення та підключення до інтернету, а також у багатьох випадках впливати на бюджет, який ви плануєте виділити для цього проекту.
3
Вивчіть інформацію про декілька основних додатках по роботі з базами даних, щоб визначити підходящу середовище розробки. Microsoft Access і FileMaker Pro є найбільш ефективними інструментами, простими у використанні для програмістів і для новачків. Однак в обох випадках покупка та реєстрація даного програмного забезпечення для створення сервера даних можуть обійтися недешево. Порівняйте його з MySQL і PostgreSQL, які є повністю безкоштовними, але більш складними в освоєнні.
4
Налаштуйте запасний комп'ютер в якості платформи для розробки і тестування і встановіть програмне забезпечення для створення баз даних, яке ви будете використовувати. Створіть власну схему бази даних у вибраній середовищі розробки. Перевірте, наскільки вона проста і зручна в роботі.
5
Підключіться до сервера, налаштувавши інтерфейс веб-сторінки потрібним чином. Переконайтеся, що він виключає можливість введення в форми невірних даних, що не запрошувати великі обсяги інформації або намагається здійснити неможливі обчислення, наприклад, ділення на нуль. Якщо сервер даних легко зламати, то обов'язково поліпшите його систему захисту.
6
Додайте базу даних на сервер, перевірте працездатність системи. Переконайтеся, що сервер успішно витримує очікуване навантаження.