Як накачати м'язи. при жимі лежачи не напружується груди.

Мускулистое, накачане тіло - мрія багатьох. Хтось відмовляється від цього прагнення через те, що у нього немає часу. Хтось через те, що у нього недостатньо генетичних даних для того, щоб розвивати своє тіло. А комусь просто лінь. Все це просто виправдання, тому як насправді час можна знайти з легкістю, грамотно спланувавши тренування. Вік тим більше не є перешкодою - практично в будь-якому віці можна накачати м'язи і побудувати тіло своєї мрії.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Ретельно сплануйте свої тренування. В один день тренуйте тільки ті групи м'язів, які рівномірно напружуються при виконанні однієї вправи. Іншими словами, якщо ви робите жим лежачи, буде цілком логічним в цей же день пропрацювати трицепси, тому як при жимі лежачи трицепси напружуються разом з м'язами груді.Оптімальним графіком є тренування день через день. Причому для початку використовуйте цю схему: перший день - груди і трицепс, другий день - біцепси, спина і плечі, третій день - ноги і прес.
2
Попросіть тренера в залі доглянути за правильністю виконання вправ, підстрахувати і допомогти скласти точний графік тренувань. Ретельно слухайте його рекомендації та дотримуйтеся їх.
3
Вживайте протеїнові суміші і коктейлі. В них міститься чистий білок, такий необхідний вашому тілу для нарощування м'язів. Обов'язково пийте коктейлі після тренування і правильно харчуйтеся. Адже тренування дають м'язам стрес, а протеїновими коктейлями ви забезпечуєте свої їх білком, будівельним матеріалом.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не поєднуйте в одному тренуванні ноги і спину, ви можете перенапружити м'язи спини, що загрожує травмою.
Корисна порада
Висипайтесь кожен день. Здоровий сон забезпечить вас енергією, необхідною для повноцінного виконання вправ, і дозволить відновитися м'язам після тренування.