Як позбутися від вірусу герпесу.

В даний час виявлено 8 видів герпесу, які викликають ураження шкіри або слизових оболонок. Лікування спрямоване на застосування противірусних препаратів та імуномодуляторів для відновлення імунітету.
Вам знадобиться
  • - препарати, призначені лікарем.
Інструкція
1
Вірус герпесу може перебувати в крові і довгий час нічим себе не проявляти, але варто переохолодитися, захворіти на грип чи ГРВІ, як вірус миттєво активізується і виявляється висипаннями на шкірі і слизових оболонках. Перший тип вірусу проявляється на обличчі, руках, губах. Другий тип завжди вражає генитальную область, третій тип герпесу викликає вітряну віспу, при четвертому типі запалюється горло, підвищується температура тіла, з'являється озноб і збільшується печінка. П'ятий тип викликає цитомегаловирусную інфекцію, шостий тип вражає шкіру рожевими висипаннями, присутній температура, загальне нездужання. Сьомий і восьмий тип сприяють запаленню лімфовузлів і появи злоякісних пухлин.
2
Заразитися герпесом можна при статевому контакті або повітряно-крапельним шляхом від вирусоносителя. Якщо з'явилися шкірні висипання, пухирці, зверніться до лікаря. Вам проведуть спільний огляд слизових оболонок і шкірних покривів, візьмуть зішкріб з місць ураження і відправлять на іммунофлоурісцентний і імуноферментний аналіз.
3
На підставі проведеного обстеження вам призначать противірусні препарати в формі мазей. Зазвичай призначають «Ацикловір», «Зовіракс», «Фамвір», «Герпферон», «панавір», «Вамтрекс». Для лікування ви будете змащувати всі уражені місця 3-4 рази на день.
4
Якщо ви звернулися до лікаря надто пізно або вірус набув гостре поширення і вразив обширні шкірні покриви або слизові оболонки, то вам поставлять 5 ампул вакцини для вироблення імунітету.
5
Додатково лікар призначає імуномодулятори, імуностимулятори, комплекс полівітамінів.
6
Незважаючи на те, що медицина не стоїть на місці, і розробляються все нові фармацевтичні препарати, жоден з них не здатний повністю знищити вірус герпесу , тому при діагностованому захворюванні вам доведеться проходити систематичні повторні курси противірусної терапії і постійно підтримувати імунну систему.
Герпес - це вірусне захворювання, що виявляється у вигляді бульбашок на слизових ділянках тіла. Такі болячки можуть викликати досить чутливі болю. Надійних способів позбавитися від герпесу не існує. Однак є кілька методів лікування, що дозволяють зменшити біль і розміри подібних утворень.

Екстракт ванілі

Хорошим засобом лікування герпесу є екстракт ванілі. Він допомагає уповільнити поширення вірусу і видалити утворилися болячки. Просочіть ватний тампон чистим екстрактом ванілі і прикладіть його на хворе місце приблизно на 2-3 хвилини. Повторюйте цю процедуру 4 рази на день.

Компрес з молока

Полегшити біль від герпесу і прискорити його загоєння можна за допомогою компресу з молока. Молоко містить у своєму складі білок - імуноглобулін, який відноситься до антитіл. Він допомагає боротися з вірусами, що викликають герпес. Молоко також включає в себе амінокислоти, які допомагають прискорити позбавлення від герпесу. Це засіб особливо ефективно, якщо герпес вже розрісся. Просочіть ватний тампон або ватяний диск молоком і накладіть його безпосередньо на герпес. Утримуйте компрес протягом декількох хвилин. Молоко при цьому може бути як холодним, так і розігрітим до кімнатної температури. Після закінчення процедури промийте герпес чистою водою і змастіть його вазеліном.

Корінь солодки

Одним з кращих засобів боротьби з герпесом та іншими подібними захворюваннями є корінь солодки. Ця рослина має противірусними і протизапальними властивостями. Воно містить гліцеринову кислоту, яка ефективно зупиняє розвиток вірусних клітин. Змішайте? столової ложки солодкового порошку з такою ж кількістю чистої води. Повинна вийти консистенція крему. При необхідності додавайте воду. Замість води можна використовувати чайну ложку вазеліну і додавати його при необхідності. Нанесіть приготовлену пасту на всю поверхню герпесу, користуйтеся для цього ватяним тампоном. Не змивайте її протягом декількох годин.

Перекис водню

Лікувати герпес можна і за допомогою перекису водню. Використання цього засобу може бути досить неприємним, але воно завдає набагато менше болю, ніж багато інших препаратів. Перекис водню володіє дезинфікуючим властивістю. Це допомагає зменшити больові відчуття від герпесу, а також тримати його в чистоті, що прискорює загоєння. Змочіть ватяний диск невеликою кількістю перекису водню і прикладіть його до хворого місця. Швидше за все, ви будете відчувати деякий печіння. Постарайтеся утримувати тампон, принаймні, кілька секунд.

Лікарські препарати

Ви також можна скористатися деякими лікарськими препаратами, що допомагають боротися з вірусами, що викликають герпес. До числа таких препаратів відносяться: «Ацикловір», «Фамцикловір», «Гронпріносін», «Валацикловір» та ін. Практично всі подібні препарати відпускаються за рецептом лікаря.