Як прибрати м'язи.

Багато жінок, прагнучи придбати бажані форми, надмірно займаються спортом, і це помітно відбивається на фігурі не в кращу сторону. А якщо в поєднанні з навантаженнями застосовується неправильна дієта, то перекаченние м'язи на ногах, талії і руках забезпечені, що, погодьтеся, не сильно-то прикрашає тендітну дівчину. Прибрати м'язи можна кількома простими способами.
Інструкція
1
Обмежте споживання вуглеводів. Багато хто прагне зменшити жири в своєму раціоні, тому починають їсти крупи, солодкі фрукти й крохмалисті овочі. Але, споживаючи велику кількість вуглеводів, навіть якщо вони і містяться в корисних продуктах, ви повинні повністю розтрачувати їх на енергію. У разі, якщо витрати менше споживаних вуглеводів, то вони перетворюються в жири і таким же точно чином відкладаються на тілі поверх м'язів.
2
Особливо остерігайтесь жирних і солодких страв, вони накопичують непотрібну воду в м'язах і сприяють накопиченню жиру навколо них. Харчуйтеся правильно, віддаючи перевагу білковій їжі, наприклад, сиру, яєць, курячому філе, а для додання блюдам різноманітних смаків використовуйте різні спеції та приправи.
3
Кардіо-вправи є основними помічниками в убирании занадто об'ємних м'язів. Займайтеся аеробікою мінімум двічі в день: вранці на голодний шлунок і ввечері, через дві години після вечері.
4
Біг, велопрогулянки, ходьба добре сушать м'язи ніг. Але секрет в тому, щоб фізичне навантаження була не велика, але тривала. Тобто, якщо ви катаєтеся на велосипеді, то робіть це в прогулянковому темпі не менше 2-3 годин. Що стосується ходьби, то щоденна двогодинна прогулянка на свіжому повітрі порадує вас результатом, а також подарує гарний настрій для нових тренувань.
5
Розтяжка допомагає зробити м'язи більш еластичними, гнучкими і менш об'ємними. Робіть щодня вправи на розтяжку ніг, тулуба і рук. Так само переважний повільний темп і тривалий час - близько години.
6
Спостерігайте за своїми змінами - ведіть щоденник харчування і тренувань. Якщо помітили, що зміна форм зупинилося, і м'язи мають колишні обсяги, то, можливо, варто ще знизити вміст вуглеводів на чверть або збільшити фізичні навантаження. Слідкуйте за станом своєї енергії і приймайте вітаміни, якщо відчуваєте слабкість.
7
Займіться йогою. Статичні асани йоги спрямовані на збільшення тонусу тіла, на його гнучкість і силу, а м'язи, навпаки, стають більш тонкими, еластичними і міцними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Vnuyc0glIM