Як передати дані з одного комп'ютера на інший.

Існує кілька методів передачі інформації між комп'ютерами. Вибір способу зазвичай залежить від обсягу переданих даних і від частоти використання цієї операції. Для забезпечення постійного обміну файлами рекомендують створювати мініатюрні локальні мережі.
Вам знадобиться
  • - Мережевий кабель.
Інструкція
1
Для створення дротової локальної мережі вам буде потрібно по одній вільної мережевої карти в кожному комп'ютері. Переконайтеся в тому, що ці пристрої присутні в ПК. З'єднайте їх за допомогою мережевого кабелю перехресного обтиску (cross over). Сучасні мережеві адаптери автоматично визначають тип пристрою, що підключається, тому можна використовувати практично будь-які мережеві кабелі з LAN-коннекторами.
2
Включіть обидва комп'ютера. Після завантаження операційних систем повинна відбутися автоматична ініціалізація мережі. Якщо ви працюєте з Windows Seven, то виберіть пункт «Домашня мережа» у вікні. Це дозволить вам полегшити подальшу настройку параметрів.
3
Встановіть статичні IP-адреси для мережевих адаптерів обох комп'ютерів. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Мережеві підключення». Клікніть правою кнопкою миші по іконці мережевої карти і перейдіть до параметрів протоколу інтернету TCP/IP. У Windows 7 і Vista використовуйте протокол TCP/IPv4.
4
Виділіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса» і введіть його значення. При налаштуванні мережевої карти другого ПК вкажіть схожий адресу, замінивши лише останній сегмент. Тепер створіть на одному з комп'ютерів папку із загальним доступом. Виберіть потрібний каталог і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Наведіть курсор на пункт «Загальний доступ» і виберіть в розгорнулося меню параметр «Домашня група (читання і запис)».
5
Після появи нового вікна клікніть по пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Тепер перейдіть до іншого комп'ютера і відкрийте меню «Виконати», натиснувши клавіші Win і R. Введіть команду \ 125.125.125.1. Замість зазначених у прикладі цифр введіть IP-адресу потрібного комп'ютера. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся відкриття списку загальнодоступних папок обраного ПК.