Як прикрасити ялинкові іграшки.

Підготовка і прикраса інтер'єру квартири до святкування Нового року - це, безсумнівно, один з приємних моментів. І обов'язковий елемент цього заходу - ялинка, прикрашена новорічними іграшками. Вони у великій кількості продаються в магазинах, але ті, хто любить створювати все своїми руками, запросто зможуть зробити прикраси для ялинки унікальними, прикрасивши їх на свій манер і смак.
Вам знадобиться
  • - новорічні кулі однакового кольору;
  • - клейовий пістолет;
  • - вітражні або акварельні фарби;
  • - фарба-спрей;
  • - елементи декору (стрічки, бісер, ґудзики, стеклярус, намиста, мішура і т.д).
Інструкція
1
Купіть новорічні кулі однакового кольору, скляні або пластикові. На гладкій поверхні малювати буде легко. Використовуйте для прикраси ялинкових іграшок будь-які елементи декору: різні фарби, паперові квіти, стрази, намиста, бісер, пір'я і гудзики.
2
Візьміть вітражні фарби, вони більш святково виглядають, ніж будь-які інші. Нанесіть малюнок на іграшку. Після того як фарба висохне, приступайте до наступного малюнку. Якщо ваші художні здібності не на найвищому рівні, зобразите прості елементи - сніжинки або сніговика. Прозорі кулі виглядають дуже стильно, але ви можна зробити повністю кольорові кулі; для цього затонуйте іграшку в один або два матових кольору (можна зробити білий сніг і блакитне небо), а після висихання фону додайте сам малюнок (наприклад, намалюйте ялинку і Діда Мороза).
3
Дуже легко прикрашати іграшки за допомогою фарб у вигляді спрея: купите срібну або золоту фарбу, помістіть за кулею аркуш паперу (щоб не забарвити стіл або людей, що знаходяться поблизу) і окропити іграшку, рівномірно повертаючи її під струменем.
4
Напишіть на іграшці ім'я того, кому плануєте піднести кулька у вигляді подарунка. Цей подарунок буде особливим. Уявіть, як разом з іншими новорічними іграшками, діставав з ящика, вашому близькій людині буде приємно прикрашати ялинку іменними кулями і згадувати приємні моменти свята.
5
Приступайте до прикраси декоративними деталями тільки після того, як висохнуть написи і малюнки. Використовуйте стрічечки, банти, паєтки, блискітки. Можна наклеїти сніг з пінопласту або вати. Прикріпіть прикраси за допомогою клейового пістолета. Використовуйте прозорий клей, оскільки він не залишає слідів і практично непомітний на поверхні.
6
Щоб надати готової іграшці більш святкового вигляду, нанесіть зверху шар прозорого лаку для нігтів чи волосся з блискітками.
7
Прикрасьте кулі відповідно до смаків ваших знайомих і близьких, бажаною ними колірної гамі і настроїв малюнків. Проявіть фантазію, не пошкодуйте часу на підготовку подарунків для ваших коханих, принесіть їм незабутні радісні моменти.