Як відключити прив'язку.

У разі створення образу операційної системи за допомогою програми Acronis або її аналогів виникає проблема з прив'язкою системи до комп'ютерного заліза. Зокрема це стосується комп'ютерів з попередньо встановленим дистрибутивом.
Інструкція
1
Перед тим як створювати образ поточної операційної системи, переконайтеся в тому, що у вас видалені драйвера пристроїв. В іншому випадку образ буде записуватися саме під ту конфігурацію, яка мається зараз і при заміні певного пристрою в складових вашого системного блоку з'являтиметься помилка. Також використання образу буде недоступно і для інших комп'ютерів, конфігурація заліза яких, природно, відрізняється.
2
Відкрийте панель управління вашого комп'ютера і знайдіть в її списку драйвер звукової карти. Деінсталюйте його, після чого перейдіть до видалення драйвера відеокарти, модемів, веб-камер, принтерів і так далі. Останнім деінсталюється драйвер материнської плати.
3
Після перезавантаження комп'ютера відкрийте папку Program Files на локальному диску, після чого виконайте видалення папок деінстальовані вами драйверів пристроїв комп'ютера.
4
Виконайте чистку реєстру операційної системи. Найкраще зробити відновлення його до первісного стану, але якщо у вас немає такої можливості, просто виконайте пошук записів з назвою віддалених вами драйверів. Видаліть їх, але будьте уважні, оскільки виконання будь-яких дій з реєстром може вплинути на хід роботи операційної системи Windows.
5
Перезавантажте комп'ютер, після чого виконайте створення образу операційної системи за допомогою Acronis або будь-якого іншого схожого програмного забезпечення.
6
Після цього перевірте створену вами копію на наявність прив'язки до комп'ютерного заліза, вставивши диск в привід іншого комп'ютера і виконавши необхідні дії по установці операційної системи та розпізнаванню конфігурації комп'ютера. У разі якщо дистрибутив не розпізнае комп'ютер, цілком можливо, що ви не видалили DirectX, якщо він був встановлений раніше.
Корисна порада
Також видаліть з системи DirectX; деякі версії цієї програми можуть вплинути на прив'язку дистрибутива до заліза.