Як зробити сенсорну панель.

Сенсорні монітори є зручними замінниками стандартних покажчиків. Такі можна зробити і зі звичайних моніторів за допомогою спеціальних пристроїв, які вже є у продажу.
Вам знадобиться
  • - сенсорний ресивер.
Інструкція
1
Замовте в інтернет-магазині спеціальний пристрій, що перетворює екран монітора комп'ютера або ноутбука в сенсорну панель . Пристрій кріпиться зверху на корпус монітора, під'єднується до USB-роз'єму комп'ютера і після цього стає готовим до використання. При його включенні певна зона екрану реагуватиме на дотики руками або спеціальним маніпулятором і буде розпізнавати його як маніпулятора. Також в комплект входить спеціальна ручка, що виконує роль миші і стилуса одночасно - з боків у неї розташовані кнопки для здійснення функцій управління, тому вона повноцінно зможе замінити ваше вказівний пристрій.
2
При замовленні подібного пристрою в інтернет-магазині врахуйте, що вони продаються конкретно під певну діагональ монітора. Також найчастіше бувають недоступні пристрої для моніторів понад 22 дюймів в діагоналі.
3
Ви можете знайти такі пристрої і в комп'ютерних магазинах вашого міста; ціна на них залежить від того, який саме діагоналі ваш монітор. Ваш монітор зможе працювати як сенсорна поверхня тільки за умови, що пристрій підключено до порту USB.
4
Також конфлікти можуть виникнути при одночасному використанні з мишею, тому відключайте один з пристроїв при роботі або налаштовуйте їх вибір за замовчуванням в панелі управління. У випадку якщо у вас бездротова модель пристрою, не забувайте періодично заряджати акумулятори для використання монітора в якості планшетника.
5
Для того щоб використовувати сенсорну панель на різних моніторах, переконайтеся відповідно розмірів діагоналі і співвідношення сторін. У разі якщо розмір не відповідатиме, відображення руху покажчика на моніторі також здійснюватиметься не в повній мірі, тут вам краще придбати комплект з двох пристроїв.
Корисна порада
Купуйте сенсорні монітори і планшетники окремо.