Як включити пасивний режим.

Програми Scrobbler підтримує пасивний режим роботи, при якому статистика ваших прослуховувань буде відправлена на сервер Last.fm тільки при включенні режиму онлайн. Це доступно і для мобільного його версії.
Інструкція
1
Для того щоб включити пасивний режим роботи програми Scrobbler Last.fm, натисніть на іконці його запуску на робочому столі або з меню «Пуск», попередньо відключивши з'єднання з інтернетом. Після цього програма буде використовувати пасивний режим накопичення інформації про прослухані треках.
2
Через деякий час підключіться до інтернету і перевірте, чи передає програма інформацію на сервер. Цей спосіб досить ненадійний, але діє в більшості випадків. Також ви можете просто відключити процедуру передачі даних на сайт за допомогою натискання правою кнопкою миші на іконку в треї (праворуч на панелі завдань Windows).
3
Просто зніміть позначку галочкою з пункту «Увімкнути скробблінг». Аналогічним чином виконується його включення. Зверніть увагу, що в цьому випадку дані про прослуховуваннях в офлайн- режим е не будуть збережені і передані не будуть.
4
Змініть користувача додатки Last.fm, просто видаливши з форми входу свої дані, після чого режим скробблінга перейде в пасивний і статистика прослуховувань завантажиться тільки при вашої наступної авторизації в додатку. Зверніть увагу, що це доступно лише за умови попереднього підключення до інтернету.
5
Для налаштування пасивного режим а додатки Last.fm для вашого мобільного телефону переконайтеся в можливості передачі даних через інтернет, після чого перейдіть до запуску програми, якщо воно не було відкрито раніше. Виберіть мережеве підключення із запропонованих, перейдіть до функцій програми і виберіть в списку «Оффлайн режим ».
6
Поверніть додаток, відкрийте ваш плеєр, після чого статистика прослуховувань зберігатиметься в пам'яті програми, але відправлена на сервер не буде. Включення звичайного режим а в даному випадку відбувається аналогічним чином.
Корисна порада
Обновляйте мобільний last.fm лише з телефону.