Як запустити 1С сервер.

Для запуску сервера програми 1С дуже важливо не тільки виконувати чітко визначену послідовність, а й враховувати особливості взаємодії особливостей збірки програми з SQL.
Вам знадобиться
  • - MS SQL 2000.
Інструкція
1
Підготуйте всі до установки сервера. Переконайтеся, що у вас є оновлення SP3 і вище для MS SQL Server 2000. Відносно сумісності пакетів оновлень сервера з версіями 1С дізнавайтеся на тематичних форумах і сайтах, оскільки для другого оновлення виходять набагато частіше.
2
Встановіть на сервер серверну і клієнтську частина програмного забезпечення, зазвичай це другий варіант у спливаючому діалоговому вікні програми. На диску з розділом DataSQL виберіть створення однойменної папки, вказавши її як головну для зберігання даних. Надалі в цій папці будуть зберігатися використовувані вами в роботі інформаційні бази.
3
В варіантах установки виберіть Custom. Після цього налаштуйте необхідні вам елементи програмного забезпечення SQL, які знадобляться вам надалі. Для цього позначте їх галочками у відповідному діалоговому вікні системи. Не забудьте також відзначити довідник по SQL Books Online.
4
У режимі аутентифікації вкажіть Mixed Mode, вкажіть також пароль. Детальніше дізнайтеся щодо використання даної інформації встановлюваної вами версією програми 1С. Перейдіть до встановлення порядку сортування.
5
При перекладі DBF бази в SQL виберіть значення налаштувань за замовчуванням. Після цього в даному випадку піде вибір порядку Cyrillic_General_CI_AS. Якщо ви переносите інформаційну базу з MS SQL Server 7.0 на MS SQL Server 2000, вам необхідно вибрати порядок SQL_Latin1_General_CP1251_CI_AS.
6
У вікні мережевих бібліотек вкажіть тільки варіант TCP/IP. Після того як ви закінчите з установкою SQL-сервера, перейдіть до інсталяції пакета оновлень в звичайному режимі без виправлення будь-яких параметрів.
7
Налаштуйте серверну і клієнтську частини SQL. Відкрийте утиліту Server Network Utility. На вкладці налаштувань з назвою General залиште тільки TCP/IP, після чого збережіть зміни. У утиліті Client Network Utility повторіть те ж саме.
8
Налаштуйте найменування вашого сервера на вкладці «Псевдонім». Перейдіть до налаштування клієнтської частини на комп'ютерах користувачів.
9
Встановіть на комп'ютери користувачів клієнтські частини SQL з того ж самого дистрибутива, що і встановлювали серверну частину. У варіантах інсталяції виберіть Connectivity Only, після чого почнеться установка утиліти Client Network Utility. Встановіть пакет оновлень.
10
Виконайте перевірку можливостей з'єднання за допомогою меню Джерела даних (ODBC). На вкладці налаштувань Системний DSN виділіть пункт SQL Server, перейдіть до його налаштуванні. Введіть ім'я сервера у відповідне поле. Встановіть перевірку автентичності облікових записів користувачів програми, ввівши дані для входу, які вказуються на сервері. Натисніть «Готово» і перевірте джерело даних. Якщо тест був пройдений, значить ви зробили все правильно.
Корисна порада
Будьте уважні з вибором порядку.