Як качати м'язи вдома.

Не у всіх нас є можливість регулярно ходити в спортзал: комусь не дозволяє час, а комусь - кошти. Але з якого становища є вихід. Накачати м'язи цілком реально і вдома. Звичайно, такого сильного збільшення м'язів, як у випадку з тренажерним залом, у вас не вийде, але базові вправи і гантелі допоможуть наростити м'язи, займаючись будинку. Досить дотримуватися суворої систематичність тренувань і режим харчування.
Інструкція
1
Почніть з розминки. Виконайте п'ять підходів по максимальному числу віджимань, які можете зробити. Після цього зробіть віджимання на кулаках, протягом 4 підходів робіть максимальну кількість повторів.
2
Переходьте до вправ на прес. Використовуйте бічні і прямі скручування, зробіть шість підходів по тридцять повторів на кожен вид вправи, після чого опрацюйте косі м'язи преса. Встаньте прямо і трохи зігніть коліна. Закладіть руки за голову. Нахиляйтеся в кожну сторону до торкання ліктем коліна, при неможливості прямого торкання зігніть ноги ще чуть-чуть. Виконати 4 підходи по 30 повторів на кожну строну.
3
Візьміть в руки гантелі. Злегка нагніться і трохи зігніть коліна. Виконуйте розводку гантелями протягом 12 повторів, виконайте 6 повторів. Після цього сядьте на стілець, гантелі покладіть на плечі. Виконуйте верхній жим гантелями, затримуючи їх у верхній точці, діючи одночасно обома руками. Виконайте 6 підходів по 10 повторів.
4
Зробіть нижні тяги. Встаньте коліном на стілець і Нагніться, упершись рукою в стілець так, щоб ваша спина була паралельна підлозі. Виконуйте нижні тяги до торкання гирею преса. Виконайте 7 підходів по 12 повторів.
5
Пропрацюйте біцепс і трицепс. Для біцепса підійде стандартне згинання рук стоячи, а для трицепса - розгинання руки через голову або розгинання руки, спершись коліном про стілець. Кожна вправа виконуйте в 6 підходах по 12 повторів, на кожну руку окремо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pwvldq2IdDM
Зверніть увагу
Ні в якому разі не робіть вправи швидко!
Корисна порада
Працюйте вщерть, в тому випадку якщо до кінця тренування ви відчуваєте що ваші м'язи не втомилися, зробіть ще один раунд.