Як відключити масштабування. Як скасувати масштабування фону на робочому столі.

Функція масштабування існує для того, щоб користувач ПК міг більш детально розглянути той чи інший об'єкт або його частину. У разі якщо у монітора досить велика діагональ, потреба в даній функції пропадає.
Вам знадобиться
  • - доступ до налаштування комп'ютера.
Інструкція
1
Для відключення масштабування в грі змініть параметри її дозволу через меню таким чином, щоб воно відповідало встановленим у властивостях робочого столу значенням даного параметра. Також стежте за збереженням співвідношенням пропорцій, щоб при запуску гри зображення не розтягувалося. Таке трапляється, коли відеокарта не підтримує дозволу, доступні в ігровому меню.
2
Якщо зображення спотворене, рекомендується спробувати оновити драйвер адаптера або поміняти дозвіл монітора на відповідне, при цьому за його лівому і правому краю (по нижньому і верхньому в окремих випадках) з'являться чорні смуги, які заберуться при поверненні параметрів дозволу в нормальне для влаштування стан. Найчастіше такі проблеми відбуваються при запуску старих ігор на ноутбуках або комп'ютерах з широкоформатним монітором в конфігурації (рідко - з витягнутим по вертикалі, але зустрічаються і такі моделі).
3
Для відключення масштабування зображення додатків в операційній системі Windows знайдіть ярлик запуску настраиваемой програми. Для цього відкрийте властивості ярлика робочого столу, який зазвичай використовується просто для функцій запуску, і натисніть на кнопку «Знайти об'єкт».
4
Після того як ви опинитеся в папці з установочними файлами, виберіть властивості файлу з розширенням .exe, на який і посилався ваш ярлик. Відкрийте настройки сумісності і перейдіть до параметрів. Виберіть в меню пункт «Відключити масштабування при високому дозволі екрану». Застосуйте і збережіть зміни.
5
Змініть дозвіл вашого монітора до оптимального значення, попередньо відключивши всі наявні утиліти в «Спеціальних можливостях». Також іноді масштабування відбувається при включеній екранній клавіатурі.
Корисна порада
Завжди встановлюйте оптимальне дозвіл для екрану і не розтягуйте зображення, це псує зір.