Як виправити брик.

Брики портативних ігрових приставок PSP бувають трьох різних видів. Залежно від того, який саме у вашому випадку тип поломки, ви можете вибрати варіант самостійного відновлення консолі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - додатковий оригінальний акумулятор;
  • - карта для перепрошивки.
Інструкція
1
Визначте характер несправності Sony PlayStation Portable. Згадайте, які останні зміни ви вносили в конфігурацію програмного забезпечення даного пристрою - прошивки, копіювання ігор, установка кастомних тим у внутрішній модуль пам'яті, підключення внутрішньої пам'яті пристрою до комп'ютера при сполученні за допомогою USB-кабелю, ігрові помилки.
2
Також згадайте, не випадав Чи акумулятор з відсіку при перепрошиванню PlayStation Portable. Все це та багато інших дії могли призвести до появи брика. У випадках, коли у вас звичайна віртуальна поломка пристрою (пов'язана з внесенням змін до модуль пам'яті flash 1), виконайте перезапуск приставки.
3
У разі появи статичного брика, пов'язаного зі змінами в flash 0 або flash 2, виконайте заміну системних файлів шляхом перепрошивки пристрою. Для цього знайдіть підходящу вашої моделі приставки програму перепрошивки і запишіть її на флеш-карту підтримуваного обсягу.
4
Також заздалегідь придбайте оригінальний акумулятор для цілей перепрошивки пристрою. Після виконання даної операції брик повинен бути виправлений. Якщо у вас моделі PSP 3000 або PSP200x Slim з материнською платою TA88v3 в конфігурації, тут ви не зможете виправити такий вид брика.
5
Зверніть увагу, що брик, отриманий шляхом механічної дії на портативну ігрову приставку, не піддається ремонту. Він також може виникнути і через коротких замикань внутрішніх пристроїв, тому якщо ваша консоль на гарантії, віднесіть її для перевірки з'ясування причин на експертизу, щоб встановити вашу вину або провину виробника.
6
При виникненні статичного брика скористайтеся послугами сервісних центрів, оскільки самостійне його виправлення може нашкодити системі ще більше.
Корисна порада
Чи не перепрошивати консолі без оригінального акумулятора і не допускайте його випадання при перепрошиванню.