Як збільшити дохід ресторану.

Жорстка конкуренція в ресторанному бізнесі змушує власників замислюватися про способи збільшення доходу свого ресторану. Всі зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб викликати у клієнта бажання заходити до вас як можна частіше, так як саме вони безпосередньо впливають на прибутковість закладу.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно грамотно вибудувати режим роботи ресторану. Визначте, у скільки слід відкривати двері з урахуванням місця розташування вашого закладу та циклічності відвідин цільових клієнтів протягом дня. Для залучення гостей потрібно також враховувати нюанси в обслуговуванні в залежності від часу доби. Наприклад, для полудня типові бізнес зустрічі. В цей період в обслуговуванні повинен переважати ділової стиль, а в меню присутні бізнес-ланчі. Після 18-ти годин атмосфера закладу повинна кардинально відрізнятися від денної. Люди приходять в ресторан розслабитися, а отже, вони очікують обслуговування в більш демократичному ключі.
2
Розробіть розважальну програму. В ресторан ми приходимо не тільки смачно поїсти, але і провести час в приємній розслаблюючій атмосфері. Наприклад, жива музика надає закладу респектабельність. Бажано обмежитися якимсь конкретним музичним стилем, щоб сформувати коло постійних відвідувачів - любителів саме такої музики. Однак вона повинна мати характер фонової, ненав'язливою і не занадто гучною.
3
Особливу увагу приділіть злагодженій роботі персоналу, зокрема офіціантів, які багато в чому впливають на формування враження клієнтів про ресторан. Необхідно проводити їх регулярне навчання за допомогою тренінгів. Воно повинно включати інформування по меню (назви та інгредієнти страв, спосіб їх приготування, сполучуваність з іншими стравами), інструктаж з обслуговування (як подавати страви, як правильно міняти попільнички, відкривати шампанське і т.д.) і спілкуванню з відвідувачами ресторану, в тому числі зі «складними» гостями. Бажано розробити спеціальні буклети з правилами внутрішнього розпорядку і особистої гігієни, стандартами обслуговування та поведінки офіціанта, включити меню з докладним описом страв, довідковий матеріал по винній карті. Також необхідно проводити навчання менеджерів ресторану.
4
В сучасних умовах важливо йти в ногу з технологічним розвитком. Тому варто всерйоз задуматися про автоматизацію процесів: установці спеціальних терміналів для ведення єдиної база даних замовлень, закупівель продуктів, бонусних карт клієнтів і т.д. Це зажадає додаткових вкладень у розвиток ресторану, але дозволить підвищити швидкість та якість обслуговування, відлагодити внутрішній облік, що в кінцевому рахунку позитивно відіб'ється на прибутку.
Всі ми хочемо багато заробляти. Однак найчастіше це означає не просто багато працювати, а працювати з розумом, рівно як і витрачати. Для того, щоб збільшити свої доходи, необхідно переглянути і прорахувати всі свої ресурси, які призводять і відводять грошові потоки від вас. Чим більше ми заробляємо, тим більше ми витрачаємо, і найчастіше не на те, що нам необхідно, а просто тому що ми так хочемо.
Вам знадобиться
  • - Ручка
  • - Папір
  • - Калькулятор
Інструкція
1
Прорахуйте свій час, складіть табель обліку часу, витраченого на роботу і оплату за витрачений на роботу час. Знайдіть ті ділянки роботи, які забирають у вас більше часу і не настільки добре оплачуються, як інші. Позбавтеся від них або мінімізуйте час, який ви витрачаєте на них. Після цього приступите до пошуку заміни для звільнився часу. Повторіть даний процес кожні півроку - і ви побачите, як ваша прибуток повільно, але вірно буде рости.
2
уріжте витрати. Найчастіше люди купують речі не тому що вони їм необхідні, а тому що вони думають, що їм це належить за статусом. В цьому вони схожі на маленьких дітей, яким у міру їх дорослішання потрібні серйозніші і дорогі іграшки. Передивіться витрати свого бюджету, урежьте ті позиції, які не є першорядними і другорядними, після чого переглянете і їх, поки не зупинитеся на абсолютно необхідних речах. Це насправді і є ваші необхідні витрати, які при вірному плануванні повинні складати всі ваші витрати.
Зверніть увагу
Чи не урізати ваші витрати на шкоду іншим членам сім'ї - пам'ятайте, ви урізати свої, а не їх потреби.
Корисна порада
Намагайтеся знайти нові способи заробітку, які не займають багато часу але приносять прибуток, це може бути свою справу яку діяльність, сполучена з вашою основною професією.