Як вибрати шезлонг.

Шезлонг дозволяє відпочити в зручній позі на природі і в закритому приміщенні. Завдяки простоті конструкції цей вид меблів знайшов широке застосування на пляжі, в аквапарку, в сауні і лазні. Щоб вибрати практичний шезлонг, потрібно знати його конструкцію і властивості матеріалу.
Інструкція
1
Визначте тип шезлонгаПоскольку крісло призначене для відпочинку, вибирайте модель по типу посадки. В шезлонгу можна прийняти різні положення: лежачи, сидячи і напівлежачи. Підберіть для себе таку модель, в якій вам звичніше всього перебувати. Відрізняються крісла і за типом конструкції: складаються і з підлокітниками. Зупиніть вибір на моделі, яка поєднувала в собі найважливіші для вас функції.
2
Визначте матеріал шезлонгаНезавісімо від того, для якого відпочинку вам потрібно крісло, воно має бути зручним і міцним. На пляжі незамінні пластикові шезлонги - вони легкі, не бояться вологи і за ними легко доглядати. Для садової ділянки підійде модель, що дозволяє практично використовувати шезлонг і складати його для транспортування. Якщо вас цікавить більш міцна конструкція, зупиніть свій вибір на моделях з металевим каркасом з тканиною. Вони виконується з щільних вологостійких матеріалів і розраховані на вагу дорослої людини. Для заміського будинку більше підійде крісло на дерев'яному каркасі - воно може використовуватися і на веранді і на зеленій галявині. Зверніть особливу увагу на плетені шезлонги з ротанга - таке крісло прикрасить собою будь-який інтер'єр.
3
Підберіть шезлонг для ребенкав такому зручному кріслі малюка можна переносити в будь-яке приміщення, де ви знаходитесь. Дитина буде задоволений, що знаходиться поруч, а ви не станете відволікатися від своїх справ. Спеціально для маленьких дітей можна знайти шезлонг-гойдалку з різними настройками. Воно дозволяє не тільки заколисати дитину, але і дає можливість дитині пізнавати навколишній світ. Підберіть для малюка шезлонг, оснащений стимуляторами слуху, зору і дотику. У такій моделі є фігурки з різного за текстурою матеріалу, кольору і розміру. Вони видають приємні звуки і розташовані так, щоб малюк міг з ними бавитися.
Зверніть увагу
При виборі шезлонга для дитини перевірте забезпечення всіх вимог безпеки: наявність ременів, якість кріплень і застібок, надійність конструкції.
Корисна порада
Якщо ви припускаєте перевозити шезлонг в автомобілі, приділяйте особливу увагу міцності його конструкції. Бажано, щоб шезлонг був укомплектований подушкою або матрацом.