Як позначити нескінченність.

Історично поняття нескінченності паралельно сформувалося в різних областях наукової та практичної діяльності людини. Тому існують розрізняються між собою визначення цієї концепції, наприклад, у фізиці, теології та математики. Проте, з середини сімнадцятого століття для умовного позначення нескінченності в друкованих працях в різних областях знань став використовуватися один і той же символ.
Інструкція
1
Позначайте нескінченність поверненою на 90 ° вісімкою - цей символ сьогодні став універсальним і застосовується частіше будь-якого іншого. Трактування саме такому позначенню ви можете вибрати на свій смак - наприклад, це може бути умовне позначення кільця Мебіуса, що має умовно нескінченну довжину поверхні. Правда, на момент виходу першого зі збережених друкованих праць з таким позначенням нескінченності (John Wallis, De sectionibus conicis, 1655) це кільце ще не було запатентовано.
2
Інший варіант - змій, який пожирає свій хвіст, який за півтори тисячі років до нашої ери в Єгипті символізував різні процеси, що не мають початку і кінця. Можна знайти схожі символи і в індійських або китайських релігійних і філософських вченнях.
3
Для вставки в електронні документи, які підтримують таблиці Юнікод-кодування, використовуйте значення 8734 - саме під цим порядковим номером в такій таблиці поміщений символ нескінченності. У прикладних програмах операційної системи Windows для вставки знаків з використанням цих кодів використовується певна процедура.
4
Встановіть курсор в потрібну позицію в електронному документі, потім натисніть клавішу Alt і наберіть код на додатковій (цифровий) клавіатурі. Коли ви відпустите кнопку Alt, знак нескінченності з'явиться на сторінці документа. Якщо ж цього не відбудеться, то це означатиме, що формат документа не підтримує роботу з символами Unicode. До документів в таких форматах відносяться, наприклад, ті, що зберігаються в файлах з розширенням txt.
5
Щоб помістити символ нескінченності в сторінку веб-сайту, в її вихідний код треба вставити або вказаний вище код (відповідним чином його оформивши), або спеціальну послідовність знаків, що відноситься до особливих позначень - «символьним примітивам». У першому випадку використовується такий набір символів: ?, в у другому - & infin;.