Як роздрукувати велике зображення.

Якщо малюнок, який потрібно роздрукувати, має розміри, що перевищують максимально можливий формат принтера, то можна знайти кілька варіантів виходу із ситуації. Наприклад, можна зменшити масштаб зображення або підшукати де-небудь пристрій друку потрібного формату. В якості альтернативного варіанту існує можливість стандартними засобами операційної системи і самого принтера розділити зображення на фрагменти і роздрукувати його на кількох аркушах.
Вам знадобиться
  • Принтер та витратні матеріали.
Інструкція
1
Почніть з включення і підготовки принтера до друку. Переконайтеся, що у вхідному лотку є достатня кількість аркушів паперу, пристрій підключено до комп'ютера і заправлено тонером.
2
Скористайтеся можливостями, закладеними в програмне забезпечення самого принтера - це найпростіший спосіб роздрукувати зображення , яке не поміщається на один лист. Він не вимагає використання додаткового програмного забезпечення - функція автоматичного розділення є в драйверах більшості сучасних друкованих пристроїв. Щоб її задіяти, наприклад, в операційній системі Windows 7 почніть з запуску стандартного менеджера файлів - Провідника. Натисніть клавіші Win + E, а коли додаток запуститься, за допомогою дерева каталогів перейдіть в ту папку, де зберігається файл потрібного зображення.
3
Виділіть картинку, а потім викличте діалог відправки на друк. Це можна зробити клацанням по напису «Друк» у верхній частині вікна Провідника, а можна клікнути файл правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню вибрати рядок «Друк». В результаті відкриється вікно з заголовком «Друк зображень».
4
У випадаючому списку під написом «Принтер» виберіть пристрій друку. В полі «Розмір паперу» встановіть формат використовуваних листів, а потім клацніть по посиланню «Параметри» в правому нижньому кутку вікна. У який з'явився додатковому діалозі вам треба клікнути напис «Властивості принтера» - вона запускає драйвер цього периферійного пристрою.
5
Залежно від типу використовуваного принтера вікно установок параметрів друку може виглядати по-різному і потрібна вам настройка може мати різні позначення. Наприклад, в драйвері Canon треба розкрити випадає "Розмітка сторінки» і вибрати в ньому відповідну рядок - «Плакат 2х2», «Плакат 3х3» або «Плакат 4х4». А в панелі налаштувань друку принтера Xerox ця настройка поміщена в список, що випадає, позначений написом «Макет сторінки». Підберіть варіант розміщення великої зображення на чотирьох, дев'яти або шістнадцяти аркушах, виходячи з розмірів картинки.
6
Натисніть кнопку OK в панелі драйвера пристрою, потім таку ж кнопку у відкритому діалозі налаштувань друку і, нарешті, кнопку «Друк» в основному вікні відправки зображення на принтер. Після цього почнеться роздруківка зображення, в процесі якої ви будете бачити на екрані відповідне інформаційне повідомлення.
Іноді виникають ситуації, коли потрібно роздрукувати великі формати фотографій, які на звичайному принтері в стандартному режимі не роздруковуються. Можна налаштувати друкувати таким чином, щоб фотографія друкувалася по шматочках.
Вам знадобиться
  • - принтер;
  • - папір.
Інструкція
1
Запустіть програму для роздруківки зображення частинами. Ідеально для тихий цілей підходить Adobe Photoshop, проте, є він далеко не у всіх. Підійде будь-яка програма, що дозволяє відправити на друк частину зображення. Відкрийте файл, який потрібно роздрукувати. Зайдіть в налаштування друку, зайшовши в меню File і вибравши пункт Print with preview. Встановіть формат паперу, якшо по кнопці Page Setup - там же ви можете налаштувати поля зображення.
2
Роздруковувати можна як на звичайному папері, так і на фотопапері. Також не забувайте і про те, що багато залежить від типу принтера. Існують принтери, які здатні роздруковувати великі формати, а решта здатні тільки на друк паперу формату А4. Однак і ціни на плоттери дуже високі, тому купувати такий пристрій не варто.
3
Відрегулюйте масштаб зображення в пункті Scale. Він зазначений у відсотках. Зніміть прапорець з пункту Center Image, щоб можна було почати роздруківку з кута картинки. Вкажіть висоту і ширину шматка роздруківки або задайте відступ від краю в області Position. Натисніть на кнопку Print, щоб вибрати принтер і параметри роздруківки самого принтера - якість друку, тип паперу, налаштування кольорів і т. П. Ви можете повернутися до попереднього вікна, натиснувши кнопку Cancel.
4
Роздрукуйте таким чином кожен шматок зображення. Будьте готові, що роздруківка в результаті вийде з невеликою похибкою - через розбіжність віртуальних параметрів паперу в комп'ютері і реальних фізичних. Акуратно обріжте шматки і склейте між собою. Якщо вам потрібні професійні якісні фотографії, зверніться в спеціалізовані центри. Як правило, в інтернеті представлено безліч подібної інформації.