Як побудувати регресію в excel. Рівняння регресії в excel.

Програма Microsoft Office Excel має безліч застосувань в різних галузях діяльності, у тому числі, така дисципліна, як економетрика, також задіє в роботі дану програмну утиліту. Практично всі дії лабораторних і практичних роботи виконуються в Excel.
Інструкція
1
Для того щоб побудувати регресію , скористайтеся програмним забезпеченням Microsoft Office Excel або його аналогами, наприклад, схожої утилітою в Open Office. При цьому для обчислення показника використовуйте його функцію ЛИНЕЙН () :( Значенія_y; Значенія_x; Конст; статистика).
2
Обчисліть безліч точок на лінії регресії за допомогою функції з назвою «ТЕНДЕНЦІЯ» (Значенія_y; Значенія_x; Новие_значенія_x; Конст). Обчисліть за допомогою заданих чисел невідоме значення коефіцієнтів m і b. Дії тут можуть варіюватися залежно від даного вам умови задачі, тому уточніть порядок обчислення, переглянувши додатковий матеріал по даній темі.
3
У випадку якщо у вас виникли проблеми з побудовою рівняння регресії, використовуйте спеціальну літературу з економетрики, а також користуйтеся додатковими матеріалами тематичних сайтів, наприклад, http://office.microsoft.com/ru-ru/excel-help/CH006252831.aspx?CTT=97, http://www.cyberforum.ru/ms-excel/, http://emm.ostu.ru/lect/lect6.html, лабораторні роботи з даної дисципліни - http://teacher.dn-ua.com/old_version/excel/. Зверніть увагу, що також рівняння регресії можуть бути різними, тому звертайте увагу на додаткову інформацію в темі.
4
У разі виникнення у вас проблем з використанням програми Microsoft Office Excel скачайте спеціальні відеоуроки по темі, яка викликає у вас утруднення, або запишіться на спеціальні навчальні курси, які доступні практично для всіх міст.
5
При цьому переконаєтеся також, що навички ці знадобляться вам і надалі, оскільки економетрика найчастіше входить до складу програм на гуманітарних факультетах для розширення загальних знань і навряд чи стане в нагоді в подальшому, наприклад, юристам.
Корисна порада
Вивчайте можливості Excel для обчислень.