Як поставити яндекс лічильник.

Яндекс лічильник є частиною зручного і безкоштовного інструменту для веб-майстрів «Яндекс.Метрика», яка дозволяє збирати статистику про кількість відвідувачів сайту, аналізувати їх поведінку на його сторінках і відстежувати пошукові запити, за якими користувачі приходять на ваш сайт .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, сайт, доступ до редагування шаблонів сторінок сайту.
Інструкція
1
Для отримання можливості користуватися сервісом « Яндекс .Метріка» і установки лічильник а на сайт, вам спочатку знадобиться доступ до персональної частини Яндекс а. Якщо у вас ще немає такого доступу, пройдіть процедуру реєстрації. Якщо ви вже маєте акаунт, введіть свої ім'я користувача та пароль на сторінці сервісу « Яндекс .Метріка». Натисніть кнопку «Додати лічильник». У вікні браузера відобразиться сторінка налаштувань який додається лічильник а.
2
Для створення лічильник а вам потрібно вказати його ім'я та адресу на вкладці «Загальні». Введіть назву для створюваного лічильник а в полі «Найменування» і URL в поле «Адреса сайту». Якщо ваш сайт має дзеркала, ви можете вказати їх адресу, натиснувши на кнопку «Додати дзеркало». Сервіс « Яндекс .Метріка» може повідомляти веб-майстрів, якщо з якихось причин сайт став недоступний. Повідомлення можуть надходити як на електронну пошту, так і на мобільний телефон за допомогою смс. Для одержання таких повідомлень встановіть відповідні галочки в розділі налаштувань «Повідомляти мене про проблеми в роботі сайту" і вкажіть адресу електронної пошти, на який потрібно надсилати повідомлення та вкажіть номер мобільного телефону, натиснувши на посилання в пункті «Підписатися на SMS-повідомлення». Прийміть умови використання сервісу, встановивши відповідний прапорець. Натисніть кнопку «Продовжити».
3
Далі ви можете встановити для « Яндекс лічильник а» додаткові настройки. Частина налаштувань вимагає формування спеціального коду лічильник а, який буде додано на сторінки сайту. Якщо ви хочете, щоб ваш лічильник передавав додаткові дані для функцій «Вебвізор», «Карта кліків» або відображав «інформери», встановіть відповідні прапорці на вкладці «Код лічильник а» і натисніть кнопку «Зберегти».
4
« Яндекс лічильник» дозволяє встановлювати фільтри для вступників з сайту даних. Такі фільтри дозволяють видаляти з URL-адреси відвіданих сторінок різну інформацію. Наприклад, видалити з назви сторінки параметр «sessid», який призначений для функціонування механізму сесії на сайті і може засмічувати статистику. Щоб додати фільтр перейдіть на вкладку «Фільтри» і натисніть кнопку «Додати операцію».
5
Ви можете вказати для « Яндекс лічильник а» цілі, які наочно показують успішність проведення певної компанії з просування сайту або його послуг. Для цього перейдіть на вкладку «Цілі» і натисніть кнопку «Додати мета». У вікні вкажіть кількість відвідувань певного адреси, яких ви хотіли б досягти на вашому сайті і вкажіть її адресу, натиснувши на кнопку «URL сторінки». Після чого натисніть кнопку «Додати». Ваш новий лічильник зможе наочно відображати кількість відвідувань сторінки оплати послуг, кількість скачування певних файлів з вашого сайту або іншу мету, яку ви поставите.
6
Ви можете надати доступ до статистики « Яндекс лічильник а» фахівцям або партнерам, натиснувши кнопку «Додати користувача» на вкладці доступу. Також ви можете зробити доступ до статистики публічним, встановивши для цього відповідний прапорець.
7
Після того як ви задасте всі налаштування для створюваного « Яндекс лічильник а», перейдіть на вкладку «Код лічильник а» і скопіюйте згенерований код з відповідного поля.
8
Вставте цей код на ваш сайт. Багато сучасних движки дозволяють додати код лічильник а з «Панелі управління» сайтом або за допомогою плагінів. Якщо движок вашого сайту не надає такої можливості, вставте отриманий код в шаблон, який відповідає за генерацію всіх сторінок між тегами. Щоб дізнатися назву відповідного шаблону, зверніться до документації або розробнику движка вашого сайту.