Як вплести у волосся косичку. Як вплести нитки у волосся на багато кісок.

Практично всім дівчаткам мами в дитинстві плели косички. Безсумнівно, зачіска коса або вплетення косичок виглядає досить акуратно і навіть стильно. Ви можете зробити африканські косички або вплести в косу стрічку, зробити колосок з накладної кіскою, косу у вигляді обруча, у формі джгута і т.д.
Вам знадобиться
  • ? ваша звичайна гребінець;
  • ? гребінець з тонкою, загостреною ручкою для поділу пасом;
  • ? стрічка для волосся;
  • ? тонка гумка для волосся;
  • ? будь-яка красива гумка;
  • ? шиньйон;
  • ? плоска шпилька;
  • ? шпилька зі стразами або перлами, квітами;
  • ? шпильки.
Інструкція
1
Розгляньте варіант вплетення стрічки в косу. Розчешіть волосся , зав'яжіть хвіст гумкою на потилиці (або збоку), поверх гумки зав'яжіть стрічку так, щоб її кінці були однієї довжини. Стрічка повинна бути вдвічі довшою вашого волосся. Розділіть волосся на три пасма, стрічки візьміть разом з крайніми пасмами і заплетене звичайну косу. Кінець хвоста зав'яжіть залишилася стрічкою. Просто і оригінально.
2
Модно і шикарно буде виглядати коса з використанням шиньйону. Підберіть накладні волосся в тон вашого волосся. За допомогою гребінця з тонкою ручкою зробіть проділ на потилиці, візуально розділивши голову на дві рівні частини по горизонталі. Візьміть пасмо волосся з потиличної частини і прикріпіть плоскою шпилькою шиньйон. Поверху опустіть волосся , перед цим відокремлені проділом. Розділіть на три рівні пасма і плетіть французьку косичку. Кінчик зав'яжіть будь красивою гумкою. Ви можете вплести в косичку волосся набагато довша, ніж довга вашого волосся або поекспериментувати з кольоровими пасмами. Можна прикрасити шпильками зі стразами, перлами або квітами і додати зачісці нарядності.
3
Незвично виглядає коса у вигляді обруча. Причому як на кучерявих, так і на рівних волоссі. Зробіть горизонтальний проділ від вуха до вуха. Зберіть все волосся в передній частині голови, розчешіть їх і розділіть на три рівні частини. Заплетіть французьку косу від одного вуха до іншого, решта волосся доплетіть у вигляді звичайної косички і зав'яжіть тонкої гумкою. Візьміть косичку, заплетену звичайним способом, покладіть її поверх голови і підігніть під французьку косу, приколіть шпильками. Зачіска готова.
4
Оригінально виглядає косичка джгутик. Розчешіть волосся , зав'яжіть хвіст, розділіть на дві рівні пасма. По черзі перейдіть їх в праву сторону, притримуйте, щоб вони не розкручувалася. Тепер з'єднайте ці пасма, прокручуючи одну поверх іншої в ліву сторону. У вас вийде джгут. Зауважте його красивою гумкою.
Зверніть увагу
Не використовуйте гумові гумки для волосся і залізні шпильки: вони рвуть і ламають волосся.
Корисна порада
Не беріть занадто широку або вузьку стрічку для вплетення, вона повинна дорівнювати ширині пасом. Так буде акуратніше смотреться.Для третього варіанта зачіски волосся передньої частини голови зробіть однієї довжини, тоді косичка НЕ БУДЕ розпатланою, а буде гладкою і акуратною.