Як відрізнити справжню замшу.

Підготовлену шкіру виробляють, просочуючи жирами сирих шкур - так виготовляють натуральну замшу. Штучна ж виробляється шляхом просочування замшевідние тканини гумовим клеєм. Є кілька способів відрізнити натуральну замшу від її замінника.
Вам знадобиться
  • Вода.
Інструкція
1
Справжня якісна замша м'яка, бархатиста і приємна на дотик. Зверніть увагу на ціну виробу. Натуральна замша завжди дорожче. Справа в тому, що процес вичинки натуральної сировини триваліший і витратний, ніж штучного. Однак недобросовісний продавець може запропонувати вам «натуральний» продукт за невиправдано високою ціною. Тому скористайтеся ще якимось додатковим способом виявлення справжньої замші.
2
Можна понюхати виріб. Замша справжня має ледь вловимий запах шкіри, штучна - пахне синтетикою. Зверніть увагу на виворітну сторону речі. Виконана з тканини виворіт свідчить про те, що перед вами не натуральна замша.
3
Виготовлена з шкур тварин натуральна замша володіє пористістю, на ній завжди можна розрізнити подряпинки і дрібні тріщинки. Полотно штучного матеріалу однорідне і гладке. Проведіть по речі пальцем. На натуральної замші залишиться слід, який відрізнятиметься по відтінку від загального фону вироби, до якого не торкалися. Колір ненатуральної замші ніяк не зміниться при проведенні по ній рукою.
4
Капните на виріб маленьку краплю води. На натуральної замші залишиться тільки цятка від води, яка моментально вбереться в неї. На заміннику вода затримається. Натуральний матеріал завдяки своїй пористості проводить не тільки повітря і воду, а й тепло. Прикладіть руку до виробу, виконане з натуральної сировини, миттєво потеплішає, штучне - залишиться прохолодним.
5
Уважно досліджуйте краю речі. Ті, які належать виробу зі справжнього матеріалу, не розшаровуються і не розповзаються. Також переконайтеся в наявності шматочка замші-зразка, який, як правило, прикріплений на виворітного стороні натурального вироби, або на ярличку.