Як обнулити bios на ноутбуці.

Для застосування заводських параметрів роботи комп'ютера необхідно скинути всі настройки в меню BIOS. Це можна зробити самостійно механічним або програмним способом.

Інструкція
1
Увімкніть ваш мобільний комп'ютер і утримуйте клавішу Delete. Іноді потрібно натиснути клавішу F2 для відкриття меню BIOS. У головному вікні цього меню знайдіть пункт Use Default Settings. Виділіть його і натисніть клавішу Enter. Після появи вікна з попередженням натисніть клавішу Y. Тепер виділіть пункт Save and Exit і натисніть клавішу Enter.
2
Якщо ви намагалися розігнати певні пристрої мобільного комп'ютера, і після цих процедур ноутбук перестав завантажуватися, то необхідно виконати механічний скидання налаштувань BIOS. Вимкніть мобільний комп'ютер від мережі змінного струму. Витягніть з корпусу акумуляторну батарею.
3
Відкрутіть шурупи з нижньої стінки корпусу мобільного комп'ютера. Іноді для отримання доступу до материнської плати необхідно витягти клавіатуру, а не зняти нижню стінку. Акуратно підніміть кришку мобільного комп'ютера і відключіть за допомогою пінцета шлейфи, що з'єднують дві половини комп'ютера.
4
Знайдіть шайбообразную батарейку і вийміть її з гнізда. Тепер акуратно замкніть за допомогою пінцета контакти, до яких прилягала батарея. У тому випадку, якщо акумулятор впаяний в гніздо, знайдіть перемичку, що сполучає два контакти з написом CMOS. Зніміть її і замкніть контакти. Знову вставте перемичку.
5
Деякі системні плати мобільних комп'ютерів оснащені кнопками скидання налаштувань. Знайдіть і натисніть таку кнопку. Зазвичай поруч з ними присутні написи Reset або CMOS Reset. Зберіть ноутбук, підключіть акумулятор і блок живлення. Увімкніть пристрій і відкрийте меню BIOS. Виконайте настройку параметрів роботи мобільного комп'ютера.
Корисні поради

Не розбирайте ноутбук без спеціальних інструментів. Це може привести до псування шлейфів і відмови деяких пристроїв.