Як навчитися коньковому ходу на лижах.

Для більшості непрофесійних лижників, як правило, молодих і просто бажаючих покататися на них, коньковий хід вважається ідеальним варіантом для здійснення потаємної мрії. Оскільки більшість людей не хочуть просто прогулюватися на лижах, наприклад, в лісі, а бажають кататися з вітерцем, спускаючись з гірських вершин, або здійснюючи заїзди з крутих трамплінів.
Вам знадобиться
  • -лижі; -снег; -інструктор
Інструкція
1
Спочатку навчання коньковой ходьбі не рекомендується викидати палиці далеко вперед, як правило, в тих випадках, якщо вам необхідно піднятися в гору. Для цього початківцю лижнику найкраще застосовувати лижні палиці для підтримки рівноваги, при необхідності перекидаючи на них власну вагу. Потім основну частину тіла лижнику необхідно буде підняти на певну висоту, викидаючи при цьому палки далеко перед собою для того, щоб не впасти. Таким чином, кут між палицями і рівнем землі буде досить великим для успішного перенесення власної маси тіла на палки і продовження руху.
2
Надалі руки з палицями для лиж необхідно тримати біля обличчя, злегка розвівши самі лікті в різні кінці. Чим менша відстань до тіла від ваших рук з лижними палицями, тим вам простіше перекидати масу тіла. Після цього збільшиться і швидкість руху. Потім вам знадобитися багато сил і енергії, оскільки коньковий хід дуже сильно виснажує весь організм.
3
Дуже важливо правильно підібрати палиці для лиж. Довжина лижних палиць не повинна перевищувати висоту вашого підборіддя, також вона не повинна бути вище вашої верхньої губи під час перенесення всієї маси тіла на лижі. Для навчання правильному коньковому ходу знадобиться чудова підготовка різних груп м'язів. Крім цього також не завадять навички з інших спортивних дисциплін. Перш за все, необхідно намагатися і докладати всі зусилля для досягнення власної мети. Якщо ви зможете подолати всі перепони заради заповітної мрії - покататися на лижах швидко і красиво, то відмінна фігура і чудове настрій будуть вам неодмінно забезпечені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/lhDuUrsSouw
Зверніть увагу
Довжина лижних палиць не повинна бути більше висоти підборіддя.
Корисна порада
Вчитися правильному коньковому ходу на лижах можуть люди з хорошою фізичною підготовкою.