Як придумати назву розповіді.

Перебуваєте ви на початку або кінці появи тексту, але створення заголовка викликає чимало проблем. Втім, до кінця розповіді про це можна не думати. Але буває, що дописано останнє речення та доопрацьовані деталі, а назва не з'явилося.
Інструкція
1
Не можна ставиться до цього пренебрежітельно.Заголовок - найкоротша частина тексту, але, при цьому, перший і єдиний шанс захопити інтерес.Потенціальний читач не знає, як чудовий ваш розповідь. Він скользнет поглядом по нудному назвою і перейде на іншу сторінку.
2
Не будуйте все назва на абсолютно незнайомих читачеві речах і людях.Человек, що зустрів оригінальний твір, не знає ваших персонажів. «Торлуор Пренгланскій» не викличе ентузіазма.І якщо хочеться залишити в назві чиєсь ім'я, то доповніть його уточнюючими деталями. Наприклад, «Торлуор Пренгланскій, переможець перламутрові Драконів». Дракони читачеві вже відомі, і є шанс залучити інтересующіхся.Посмотріте на популярну книгу «Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан Роулінг. Якщо не знати персонажа, то в назві викликає інтерес саме друга половина.
3
Будьте орігінальни.Банальнимі назвами переповнений і інтернет і книжкові полкі.Обиграйте відомий вислів. Цим прийомом користується активно розкуповувана Дар'я Донцова - «Білий кінь на принца», «Жаба Баскервілів», «Небо в рублях» .Создайте несподіване поєднання. «Логарифмічний павук» або «бездротова змія» мають хороші шанси обіграти тих же отруйних. Людині захочеться дізнатися, як же павук може бути пов'язаний з математікой.Прідумайте короткий, ємне і мудрий вислів. Згадайте «Лихо з розуму» Олександра Грибоєдова, заголовок якого став усім відомою фразою.
4
Чи не обманивайте.Еслі читача приверне назва, а в книзі не виявиться на нього ніяких натяків, він відчує себе обманутим.Такое може і прощається деяким геніям літератури, але ризикувати не варто.
5
Приправити гумором, яскравими образами, музикальністю і інтрігой.Только не намагайтеся все і сразу.Лучше використовувати іронію чи сарказм, але тільки якщо вони у вас добре виходять. Інакше можна грубо промахнуться.Многіе письменники брали в якості заголовка рядок вірша, створюючи мелодійність звучання. Наприклад, Чингіз Айтматов «І довше століття триває день», взяте у Бориса Пастернака.Іспользованіе інтриги увазі натяк, Недозволеність, загадку в назві.
6
Бережіть в секреті сюжетні повороти.Не варто на догоду яскравому заголовку розкривати фінал твору або несподівані ходи. Як би не було важливо зачепити увагу на початку, читач хоче отримати щось і від процесу читання.
7
Проаналізуйте свій текст.Вероятнее все, вам не потрібно переписувати розповідь заново. Придивіться, пошукайте цікаве. Помаранчеві єдинороги, літаючі тигри, важливі думки, місце дії, дивовижний артефакт, висловлена в завуальованій формі ідея. Прикладіть фантазію і все знайдеться.