Як вивести синяк. зубна паста від синяка на нозі.

Випадкове зіткнення, падіння, а в результаті - забій та негарний синяк, який буде гоїтися мінімум 2 тижні? Існує чимало перевірених народних і медикаментозних засобів для лікування підшкірних крововиливів - гематом. Про ці засоби і піде мова.
Вам знадобиться
  • - 0,1 л горілки
  • - 0,1 л 7% столового оцту
  • - 0,1 л холодної води
  • - полотняна серветка
  • або
  • - мазі для лікування синців
  • - зубна паста
  • - йод, вата
  • - грілка
  • або
Інструкція
1
Свіжі сінякіПонадобятся: - 0,1 л водкі- 0,1 л 7% столового уксуса- 0,1 л холодної води-полотняна салфеткаСмешайте горілку, оцет і воду. Потім кілька разів складіть серветку з тканини, змочіть її вийшла сумішшю і прикладіть компрес на місце забитого місця. Компрес кладеться на гематому не рідше трьох разів на день. Цей спосіб добре застосовувати, коли синяк ще свіжий. Оцет зніме запалення, горілка продезинфікує і знеболить, а крижана вода не допустить появи набряклості. Ще одним народним засобом від свіжих синців є використання капустяного листа. Лист необхідно розім'яти, видалити товсту жилку, після чого приклеїти його до гематоми.
2
Сформовані гематомиПонадобятся: - йод, вата- грелкаЕслі синяк вже сформувався, то прикладання холодних компресів неефективно. Тепер потрібно допомогти організму позбавитися від застійної крові, що витекла під шкіру із розірваних ударом капілярів. Безпосередньо на синець необхідно кілька разів на день на 20 хвилин прикладати теплу грілку. Також допоможе йодна сіточка, намальована на місці, де утворився синяк. Уникайте нанесення йодної сітки, якщо на місці удару мається ранка - інакше ризикуєте отримати хімічний опік.
3
Медикаментозні средстваСуществуют медикаментозні засоби для лікування гематом. До них відносяться: - спеціальні креми та мазі для лікування гематом, містять рутин, бодягу (крем з бодягою, «Синяк офф» і так далі); - лікувальні креми і гелі «Троксевазин (троксерутин)», «Гепарин», «Индовазин» . Кошти слід застосовувати відповідно доданою до них інструкції. Зазвичай мазі акуратно, легкими втираючими рухами накладають на уражені ділянки 2-3 рази на день.Еслі нічого з перерахованих коштів під рукою не виявилося - їх відмінно замінити зубна паста. Тонким шаром змащуйте нею місце забитого. Паста зніме біль і зробить загоєння синяка максимально швидким.
Зверніть увагу
Будьте обережні з бодягою, яка знаходиться в засобах для лікування синців. Бодяга здатна викликати алергічні реакції, а при неправильному застосуванні - опіки.
Корисна порада
Причиною частого утворення синців є ослаблені капіляри. Для того, щоб зміцнити стінки судин - використовуйте щодня лосьйони, креми для тіла, містять вітамін C; приймайте аскорбінову кислоту і вживайте більше свіжих овочів і фруктів.