Як змінити своє життя швидко. Як змінити своє життя не.

Час від часу обставини в житті людини складаються так, що виникає бажання все поміняти. Причиною можуть бути невдачі в особистому житті, неприємності на роботі. Часом людина просто відчуває: що відбувається - зовсім не те, про що колись мріялося. Як змінити своє життя за короткий термін?
Інструкція
1
Проаналізуйте, як ви живете, і чесно зізнайтеся собі, що хотіли б поміняти, незалежно від того, наскільки фундаментальні сторони вашого життя торкнеться така «перебудова». Переборіть в собі страх змін і дійте залежно від свого рішення.
2
Знайдіть нову роботу. Якщо вам не цікаво те, чим доводиться займатися день у день вісім годин на добу, перестаньте витрачати на це час. Секрет успіху в побудові кар'єри полягає в тому, що ви повинні любити свою справу, воно повинно приносити вам задоволення. Зарплата - недостатній стимул, щоб удосконалюватися в сфері своєї діяльності і добиватися нових успіхів. До того ж дохід ви будете отримувати і від всякої іншої роботи, і тим більший, чим більш улюбленої вона є.
3
Знайдіть час на хобі. Серед робочих обов'язків і нескінченних домашніх справ людині зазвичай доводиться крутитися, як білка в колесі. Часу на те, щоб відпочити душею, зовсім не залишається, створюється ситуація постійного цейтноту. Тим часом, хобі - це і відпочинок, і реалізація своїх талантів і творчих задатків. При вдалому розкладі хобі може стати вашою професією.
4
Розлучіться з людиною, яка вас не влаштовує. Іноді відносини з невідповідним партнером підтримуються, щоб уникнути самотності. Насправді тим самим ви робите собі ведмежу послугу. Наприклад, чоловік «безнадійно одружений», агресивний або донжуан, жінка не схильна зберігати вірність, та й просто ви не любите цю людину. Не втрачайте дорогоцінний час, адже з віком шанси знайти супутника життя, на жаль, не підвищуються. Відкрийте своє серце для нових відносин.
5
Змінитеся самі. Ваше фізичне тіло, ваші звички, ваші контакти з іншими людьми, одним словом ви, - це та точка відліку, яка визначає всю картину вашого життя. Поправте те, що хочете поправити: схудни, займіться спортом, почніть вести здоровий спосіб життя, обірвемо контакти з «псевдодрузів», які тягнуть вниз, і життя неодмінно зміниться в кращу сторону.
У Радянському Союзі працювати все життя на одному місці було почесно і гідно. Поняття «кар'єрист» тоді не існувало. Майбутні фахівці закінчували інститути і до пенсії працювали на рідних комбінатах, заводах, фабриках. Ці принципи залишилися в минулому. Якщо людина відчуває, що переріс посадові обов'язки, він може спокійно поміняти місце роботи, пішовши на вищу посаду в іншу організацію.
Інструкція
1
Щоб поміняти напрям діяльності і майбутню кар'єру , потрібно розширити знання. Запишіться на курси, що навчають обраній спеціальності. Якщо цього виявиться недостатньо, отримаєте вищу освіту.
2
Одночасно освоюйте ази нового виду діяльності. Поки не важливо, яка це буде посада. Головне, щоб була можливість більше дізнатися про цікавій спеціальності.
3
Проявляйте ініціативу і беріться за виконання будь-яких доручень. Це допоможе швидко набрати необхідний досвід роботи і піднятися вгору по кар'єрних сходах.
4
Вивчайте іноземні мови і новітні комп'ютерні програми. Тоді з'явиться можливість продовжити кар'єру в міжнародній корпорації.
5
Більше спілкуйтеся з людьми, цікавість, дізнавайтеся нове. Можливо, надійде пропозиція спробувати сили в такій сфері, про яку й мріяти не доводилося.
6
Придумайте хобі і приділяйте йому достатню кількість часу. Професіонали своєї справи високо цінуються. Цілком імовірно, що улюблене заняття згодом стане обожненої професією.
7
Намагайтеся розвиватися як розумово, так і фізично. Займайтеся спортом, по вихідних не сидіть вдома, гуляйте. Це дозволить відпочити від щоденної рутини, змінивши область інтересов.Тренірованние, загартовані люди, практично не схильні до простудних захворювань. Вони швидше просунуться по кар'єрних сходах, ніж співробітник, який хворіє часто і пропускає робочі дні.
8
Не бійтеся змінюватися і змінювати навколишній світ. Негнучкі люди, навіть відмінні професіонали, рідко домагаються кар'єрних висот. Будьте готові розвивати й удосконалювати власні навички та вміння.