Як бити грушу.

Для того, щоб навчитися правильно бити, необхідно практикувати чіткість удару. Для цього потрібні бинти і груша. Виділяють три типи удару: прямий, бічний і нижній. При відпрацюванні кожного типу ударів необхідно щільно бинтувати кисть і міцно стискати кулак - це допоможе вам уникнути травм. Відпрацьовувати такі удари необхідно строго керуючись технікою кожного з них, інакше втрачається сенс.
Вам знадобиться
  • - боксерська груша
  • - боксерські бинти
Інструкція
1
Відпрацьовуючи прямий удар, встаньте прямо. Підборіддя закритий лівим плечем, ліва нога на крок вперед і трохи зігнута, ліва рука вперед, лікоть правої закриває печінку, кулак правої знаходиться у підборіддя. Різко викидаєте ліву руку вперед, при цьому повертаючись лівою стороною корпусу, після цього різко повертаєтеся, викидаючи праву руку вперед, з розворотом корпусу і поворотом ступні правої ноги, спираючись при цьому на ліву.
2
Відпрацьовуючи прямий удар, встаньте прямо, підборіддя закритий лівим плечем, ліва нога на крок вперед і трохи зігнута, ліва рука вперед, лікоть правої закриває печінку, кулак правої знаходиться у підборіддя. Різко викидаєте ліву руку вперед, при цьому повертаючись лівою стороною корпусу, після цього різко повертаєтеся, викидаючи праву руку вперед, з розворотом корпусу і поворотом ступні правої ноги, спираючись при цьому на ліву.
3
Для бокового удару необхідно встати в ту ж вихідну стійку, що і при попередньому ударі. За невеликої дузі проведіть удар лівою рукою, повертаючи ліву сторону вперед, після чого різко кидайте вперед праву руку, точно також по невеликій траєкторії вдаряючи в грушу.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не працюйте в повну силу, бийте максимум на вісімдесят відсотків від сили - це вбереже вас від непотрібних травм!
Корисна порада
При кожному ударі необхідно пам'ятати правило: коли одна рука б'є, інша рука захищаємо підборіддя.