Як укладати угоди з акціями.

В даний час акції підприємств стали одним із способів отримання додаткового доходу. Можна купувати цінні папери високоліквідних компаній і жити на дивіденди або постійно укладати угоди купівлі-продажу і заробляти на різниці цін. У будь-якому випадку необхідно спочатку визначити стартовий капітал і брокера, а вже потім ставати справжнім трейдером.
Інструкція
1
Проаналізуйте свої фінансові можливості і визначте ту суму, яку можна буде витратити на укладення угод з акціями. Як показує практика, переважна більшість початківців трейдерів швидко втрачають свій стартовий капітал. У зв'язку з цим досвідчені торговці радять почати з грошової суми, яку не шкода втратити. Якщо ж ви вирішили повністю зайнятися заробітком за рахунок акцій, то необхідно мати на руках не тільки стартові гроші, а й кошти, які дозволять вам без проблем прожити приблизно років 2-3.
2
Виберіть брокерську компанію, через яку будете здійснювати угоди з акціями. Справа в тому, що в даний час фізичні особи не можуть самостійно торгувати на біржі, тому необхідно мати зареєстрованого посередника. Можна також оформити власне брокерське підприємства, але це пов'язано з багатьма ризиками для новачка.
3
Проаналізуйте пропозиції брокерів. Зверніть увагу на такі речі, як комісійну винагороду, проведення семінарів, надання помічників і платформ, доставка повідомлень і розповсюдження аналітичної інформації.
4
Особливо важливо визначити торгову платформу чи інший спосіб придбання акцій. Приміром, ряд компаній приймають заявки на покупку акцій по телефону або через електронну пошту, а інші дозволяють самостійно торгувати допомогою спеціальних онлайн-програм.
5
Підпишіть договір з брокерською конторою, внесіть на рахунок обумовлену стартову суму і отримаєте доступ до свого аккаунту.
6
Читайте аналітичною інформацією та даними про компанії. Визначте, які акції і за якою ціною хотіли б придбати. Виставите відповідну заявку на покупку, яка оформляється в момент появи відповідної заявки.
7
Отримайте письмовий звіт про укладення угоди і повідомлення про наявні у вас акціях. Як правило, цінні папери знаходяться в бездокументального формі, але якщо ви плануєте отримувати по ним дивіденди, то напишіть заяви на видачу документів на руки.