Як налаштувати мережу wi-fi між двома комп'ютерами.

Для забезпечення швидкого обміну інформацією між комп'ютерами прийнято створювати локальні мережі. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати бездротові мережі, то вам буде потрібно додаткове устаткування.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптери.
Інструкція
1
Придбайте два Wi-Fi адаптера. Можна використовувати як пристрої, що підключаються до порту USB, так і внутрішні PCI-адаптери. Зовсім не обов'язково купувати ідентичні пристрої або обладнання, розроблене однією фірмою. Зверніть увагу на типи радіосигналу, з якими працюють обрані адаптери. У них повинен бути хоча б один загальний тип (802.11 b, g або b). Більшість адаптерів підтримують тип шифрування WEP. Його буде цілком достатньо для створення мережі «комп'ютер-комп'ютер».
2
Підключіть адаптери до комп'ютерів. Виконайте інсталяцію драйверів або програмного забезпечення для цього обладнання. Якщо у вас немає диска з потрібними програмами, то відвідайте сайт виробника цих пристроїв і скачайте утиліти або драйвери.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом, якшо по іконці мережевих підключень в системному треї. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Після відкриття нового меню натисніть кнопку «Додати» і виберіть тип мережі «комп'ютер-комп'ютер». Задайте ім'я мережі, встановіть пароль і вкажіть тип безпеки. Використовуйте параметри, з якими працює Wi-Fi адаптер іншого комп'ютера.
4
Поставте прапорець «Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопки «Далі» і «Готово». Увімкніть другий комп'ютер і дочекайтеся завантаження ОС. Відкрийте список активних бездротових мереж, виберіть ту з них, яку ви нещодавно створили, і натисніть кнопку «Підключення». Введіть пароль і дочекайтеся установки з'єднання. Ваша домашня мережу готова до використання.
Корисна порада
Не обов'язково використовувати адаптери, за допомогою яких можна створювати бездротові точки доступу. Такі пристрої коштують дорожче, а дана функція вам ні до чого.