Як зробити ноги худими. Як зробити щоб стегна були худими за 1 тиждень.

Різні причини можуть привести ноги до такого стану, що ви пристрасно бажаєте зробити їх худими. Вирішувати проблему можна з різних сторін, але найкраще робити це комплексно.
Інструкція
1
Важливий крок, без якого не обійтися, - це фізичні вправи. Вам необхідні часті навантаження. Найкраще робити вправи в швидкому темпі і з легким вагою. Важка вага, навпаки, допомагає накачувати м'язи, що у вашій ситуації поки передчасно. Важливо витримувати темп не менше 20 хвилин і не робити тривалі паузи. Дуже ефективні також заняття на велотренажері.
2
Слідкуйте за своїм харчуванням. Тренери називають це "підсушитися". В цей час з раціону необхідно виключити або звести до мінімуму споживання простих вуглеводів (солодке, борошняне, крахмалосодержащие продукти). Також намагайтеся вживати поменше жирного.
3
Масаж (масаж ніг, загальний масаж, антицелюлітний масаж) дуже добре вплине на стан ваших ніг. Головне - робити це регулярно, не менше 2 разів на тиждень. Масаж збільшує кровообіг в пацієнт області і допомагає швидше виводити різні токсини. М'язи після масажу приходять в тонус, шкіра підтягується і стає більш упругой.Не турбуйтеся, якщо у вас немає часу або можливості відвідувати масажиста. Ефект від регулярного самомасажу теж вас вразить.
4
Антицелюлітні крему ефективні, але тільки якщо поєднати їх з іншими кроками. Якщо ви не будете робити вправи і стежити за своїм харчуванням, то, звичайно, немає ніякого сенсу купувати собі дорогі крему. Але якщо ви будете робити все вищеперелічене і додасте до цих дій регулярне використання антицелюлітного крему, ви зробите свої ноги худими ще швидше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DNmveFo8NUA
Зверніть увагу
Після того, як ви досягнете своєї мети, продовжуйте підтримувати досягнутий стан ніг. Підтримка стану віднімає набагато менше сил і часу.
Корисна порада
Регулярно переглядайте фотографії дівчат і жінок зі стрункими ногами. Це допоможе вам не розслаблятися "тільки на сьогодні".
Лень, брак часу і просто незнання з чого почати призводять до того, що жінка щодня бачить у дзеркалі свою повненьку фігуру. Виділяйте щодня по 30 хвилин для домашніх тренувань і дуже скоро ви наблизитесь до власного ідеалу і зробите свої стегна худими.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги разом, руки на поясі. На вдиху зробіть випад вліво, і пружиньте вгору - вниз не менше 30 секунд. З видихом знову з'єднайте ноги разом. На вдиху зробіть випад вправо, пружиньте таку ж кількість часу. Відпочиньте 1 хвилину і зробіть ще по 2 підходи в обидві сторони.
2
Початкове положення не міняйте. З видихом зробіть випад вперед, опустіть пах якнайнижче. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть випад лівою ногою. Зробіть вправу 20 разів кожною ногою.
3
Встаньте біля стіни правим боком, дотримуйтеся за неї рукою, ліву долоню покладіть на пояс. Робіть махи вперед назад лівою ногою протягом 3 хвилин. Поверніться до стіни лівим боком і повторіть махи правою ногою. Поверніться до стіни обличчям і виконайте махи кожною ногою по черзі зліва - направо.
4
Встаньте на коліна, руками упріться в підлогу під плечима. На вдиху підніміть зігнуту в коліні праву ногу, відведіть її в сторону, і робіть пружні руху вгору - вниз 1 хвилину. Зробіть вправу на ліву ногу.
5
Стоячи на колінах, опустіться на передпліччя рук. Відведіть назад праву ногу, на вдиху підніміть її максимально вгору, з видихом опустіть, але не торкайтеся підлоги. Зробіть 20 підйомів. Повторіть вправу на ліву ногу.
6
Ляжте на спину, коліна зігніть, п'яти поставте біля сідниць. На вдиху підніміть стегна вгору якомога вище. Робіть пружні руху вниз - вгору 2 хвилини. Потім ляжте на підлогу, притягну коліна до грудей, і розслабте задню поверхню стегон і сідниці.
7
Ляжте на лівий бік, обіпріться на лікоть, праву руку покладіть на підлогу перед собою. Підніміть праву ногу вгору, при цьому тягніть шкарпеточку на себе, створюючи напругу в м'язах стегна і гомілки. Зробіть 20 підйомів. Повторіть вправу на ліву ногу.
8
Увімкніть в тренування або виконуйте у вільний час стрибки зі скакалкою, біг по пересіченій місцевості, по сходах. Додаткове навантаження допоможе вам швидше зробити стегна стрункими.