Як перевезти кота в літаку. Як перевезти тварини літаком.

Кішки не особливо люблять подорожі. Однак іноді виникає необхідність в їх транспортуванні. Перевезення тварини в літаку - стрес і для кота, і для господаря. Постарайтеся врахувати всі дрібниці, щоб в останній момент поїздку не довелося скасувати.
Вам знадобиться
  • - гроші для оплати перельоту;
  • - сумка-переноска;
  • - непромокаючий підстилка в сумку;
  • - ветеринарний паспорт.
Інструкція
1
Ще при покупці квитка повідомте представникам авіакомпанії, що ви плануєте везти з собою кішку. Узгодження необхідно, тому що існує ліміт на можливу кількість тварин у салоні. Уточніть вимоги до вантажу тварині і до його клітці - у різних перевізників вони відрізняються.
2
Зазвичай котів без проблем дозволяють брати в салон літака. Однак у деяких компаній є обмеження по вазі тварини - звір вагою від шести кілограмів зможе летіти тільки в багажному відсіку. Це небажаний стрес для кішки. Тому знайдіть авіакомпанію, літаючу по потрібному вам маршрутом і згідну взяти вгодованого кота в салон.
3
Оберіть сумку для перевезення тварини. Вона повинна бути зроблена з щільного матеріалу, мати непромокальне дно і в сумі вимірів довжини, ширини та висоти не були перевищувати 120 см. Сумка повинна без проблем поміститися під сидіння літакового крісла.
4
Перевірте ветеринарний паспорт тварини - в ньому мають бути проставлені відмітки про щеплення, завірені печаткою ветеринара. Паспорт пред'являється в аеропорту при оформленні талона на посадку.
5
Не годуйте тварину за кілька годин перед вильотом. Якщо кіт нервує, дайте йому м'яке котяче заспокійливе, наприклад «Кот-Баюн». З приводу більш сильних ліків рекомендацію може дати тільки ветеринарний лікар. Покладіть на дно перенесення якої-небудь всмоктуючий матеріал, наприклад, дитячу непромокальну пелюшку. Не намагайтеся запхнути в сумку котячий туалет - він буде тільки заважати.
6
Якщо у вас немає власного автомобіля, викличте таксі до аеропорту - поїздка з нервують тваринам у громадському транспорті стане додатковим стресом і для звіра, і та для вас.
7
В аеропорту зверніться на стійку реєстрації. Швидше за все, вас направлять на проходження ветеринарного контролю, а також попросять доплату за перевагу багажу. Зважувати кота будуть разом з кліткою. Якщо є можливість, попросіть посадити вас так, щоб поруч було порожнє крісло - туди ви зможете поставити переноску з твариною.
8
Під час польоту не діставайте кота з сумки. Він може вирватися і втекти, і його доведеться довго шукати по салону. Ви можете просунути руку до кота всередину перенесення, контакт з господарем заспокоїть його.
9
По прильоту на місце призначення не забудьте погодувати і напоїти кота. При тривалому польоті це доведеться зробити ще в повітрі.