Як подовжити телевізійний кабель. Як подовжити кабель від телевізора.

Якщо ваш телевізор розташований на значній відстані від телевізійної антени або від кабелю супутникового телебачення, доведеться докласти трохи зусиль, щоб подовжити кабель. В цьому випадку немає необхідності пересувати меблі разом з технікою.
Вам знадобиться
  • - антенний кабель;
  • - F-коннектор;
  • - I-конектор;
  • - антенний підсилювач;
  • - паяльник;
  • - припой;
  • - изолента.
Інструкція
1
Подивіться, який антенний кабель підведений до вашій квартирі. Це може бути кабель з одножильним або багатожильним проводом в центрі.
2
Купіть додатковий телевізійний кабель необхідної довжини, попередньо вимірявши її та перебував пару метрів. Обов'язково такого ж типу, як вже наявний. Зазвичай це можна зробити в будь-якому магазині, де продається теле- та радіотехніка, або на радіоринку.
3
Купіть два F- і один I-коннектор, тобто два коннектора типу «тато» і один типу «мама». Можна також використовувати один суміщений коннектор «папа-мама».
4
Підготуйте обидва кабелі. Для цього рівно обріжте край кабелю, акуратно зріжте приблизно 15-20 міліметрів верхнього шару ізоляції. Головне, не пошкодите оплетку кабелю. Також обережно загорніть оплетку назад, видаліть фольгу, якою прикритий кабель .
5
Оголити центральний провід, зрізавши з нього 10-15 міліметрів ізоляції. Постарайтеся не зламати і не зрізати його необережним рухом.
6
Введіть кабель в F-коннектор типу «тато». Накрутите його до упору. При цьому жила центрального кабелю повинен потрапити в виступаючий центральний коннектор, а загорнута оплетка затисне між зовнішньою оболонкою кабелю і корпусом коннектора. За зовнішній край коннектора виступатиме невеликий фрагмент дроти центральної жили. Ображати його ножицями або кусачками, залишивши приблизно 2-3 міліметри.
7
Аналогічно підключіть другий кабель . Тепер з'єднайте між собою два F-коннектора типу «тато» за допомогою I-коннектора типу «мама».
8
Замість I-коннектора можна використовувати спеціальний антенний підсилювач. Він має входи для підключення F-конекторів. Такий підсилювач необхідний, якщо кабель має велику довжину і потужність сигналу втрачається.
9
При використанні суміщеного коннектора, один кабель підключіть до F-коннектор, а другий аналогічним способом до I-конектору.
10
Ви можете спаяти між собою дроти за допомогою паяльника і припою. Будьте уважні, щоб не замкнути дроти між собою.
Корисна порада
Ви можете придбати спеціальний готовий антенний подовжувач. Він одразу має закріплені конектори.