Як накачати руки будинку. Як накачати м'язи рук в домашніх умовах.

Накочені м'язи рук створюють гарний рельєф, який важливий для зовнішнього вигляду, як чоловіків, так і жінок. Існує ряд вправ, які допоможуть підтягнути м'язи рук в домашніх умовах. Тренуйтеся щодня і досить скоро ви зможете милуватися приємними оку і на дотик формами.
Вам знадобиться
  • Коврик для занять, гантелі вагою від 0,5 кг до 5 кг.
Інструкція
1
Встаньте прямо, складіть руки перед грудьми в молитовному жесті, лікті точно в сторони. На вдиху натискайте долонями один на одного, на видиху розслабляйте руки. Повторіть вправу 10 - 15 разів. Ускладнити дану вправу можна, якщо між долонь помістити м'яч.
2
Прийміть позу «планки»: ноги на носках, руками упріться в підлогу. Робіть віджимання на видиху, спину тримайте прямо, лікті розводите точно в сторони. Якщо даний варіант вправи занадто складний для вас, то упор в підлогу можна робити не на носках, а на колінах. Чоловіки часто ускладнюють дану вправу, ноги поміщають вище рівня голови, наприклад, на лавку або диван.
3
Встаньте прямо, зігнуті в ліктях руки з гантелями притисніть до боків. На видиху витягніть праву руку перед собою, на вдиху поверніться у вихідне положення. З наступним видихом витягніть перед собою ліву руку, потім поверніть її до корпусу. Повторіть вправу кожною рукою по 20 разів.
4
Встаньте прямо, витягніть перед собою прямі руки з гантелями. На вдиху розведіть руки в сторони, максимально розкривши грудну клітку, з видихом поверніться у вихідне положення. Зробіть 20 повторів.
5
Встаньте прямо, руки з гантелями опущені. На видиху зігніть праву руку в лікті, напружуючи біцепс, і підтягніть гантелю до плеча. Випряміть руку з видихом. Поперемінно згинайте руки по 20 разів кожну.
6
Сядьте на праве стегно, права рука упирається в підлогу, ліва на поясі. На вдиху підніміться над підлогою, спираючись на ступні ніг і праву долоню. Тіло тримайте в одній площині. Дихати намагайтеся спокійно і рівномірно. Тримайте позу 1 - 2 хвилини. Повторіть вправу на іншу руку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_ULkhIP2_Pw
Зверніть увагу
При цьому слід прийняти положення стоячи, ноги розсунути на ширину плечей, а руки піднімати в різні боки. Як бачите, накачати руки будинку - не так вже й складно, однак це потребуватиме певних снарядів і устаткування. Але якщо виконувати вправи нерегулярно, то швидко накачати руки вдома не вийде. Дуже важливу роль відіграє харчування і боротьба з шкідливими звичками, який допоможуть як накачати руки, так і в цілому зміцнити здоров'я.
Корисна порада
Як накачати руки вдома? З 95% ймовірністю стверджую, що всі люблять качати руки і особливо біцепс. І, хоча, це вельми невеликий м'яз, якщо порівнювати її з ногами або спиною, але нічим іншим більшість так не пишається, як раскаченних біцепсом. Плюс, руки - єдина частина тіла, яка доступна для загального огляду: ні прес, ні груди, ні спину, ні ноги ми ніде, крім як на пляжі або в спальні, не демонструємо.