Як використовувати рідкі цвяхи. вставити рідкі цвяхи в пістолет відео.

Рідкі цвяхи - це універсальний будівельний клей, яким можна склеювати між собою поверхні різних матеріалів. Для того щоб правильно використовувати рідкі цвяхи, потрібно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - Спеціальний пістолет;
  • - ніж;
  • - металева щітка.
Інструкція
1
Перед вибором типу рідких цвяхів подивіться на склад продукту. Якщо вам потрібно склеїти предмети, які перебуватимуть зовні або в приміщеннях з підвищеною вологістю, виберіть клей, до складу якого входить розчинник. Якщо вам знадобилося склеїти предмети в сухих приміщеннях всередині будинку, то купіть акрилові рідкі цвяхи на водній основі. Використовуйте рідкі цвяхи для склеювання металу, дерева, бетону, пластику, скла та інших матеріалів; список можливих матеріалів буде вказаний на упаковці.
2
Забезпечте вентилювання приміщення, відкривши вікно або кватирку. Перевірте температуру повітря, якщо ви працюєте на вулиці, вчіть, що температура не повинна бути нижче + 4оС.
3
Візьміть будівельний пістолет і ослабте робочий шток пристрою. Скрутіть конусний наконечник і ображати самий кінчик ножем, щоб утворився отвір для видавлювання клею. Якщо вам належить виконати склеювання декоративних площин або потрібно зробити склейку в мініатюрному виконанні, то не варто зрізати кінець конусного наконечника з великим відступом від краю, тому що чим більше ви зріжете конус від краю, тим більше буде отвір для виходу клею.
4
Вставте картридж з клеєм в пістолет і підібгайте робочий шток до упору. Будьте обережні, тому що на даному етапі не варто створювати сильний тиск у картриджі. Проткніть контрольну мембрану цвяхом або ножем і накрутіть конусний наконечник на різьбове з'єднання у місця виходу клею.
5
Тепер підготуйте поверхні для склеювання. У разі забруднення очистіть її, видаліть старий герметик. Якщо це метал, скористайтеся залізною щіткою для очищення його від іржі. Дерево знежирте розчинником. Щоб підготувати бетон або камінь, обробіть поверхні ґрунту складами і дайте виробу висохнути перед склеюванням. Пам'ятайте, що сполучаються поверхні повинні бути сухими і знежиреними.
6
Нанесіть клей на обидві поверхні, тонким шаром або точками, для склеювання великих частин «намалюйте» клеєм сітку або змійку (особливо якщо матеріал важкий). Притисніть склеюються частини і залиште для висихання на 12-24 годин (точний час подивіться в інструкції до застосування на упаковці).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3GI61aTm67Y